Хакери опублікували зібрану ними інформацію на сайті DCLeaks.com. Вони розмістили листування Брідлава і дані про роботу фонду "Відкрите суспільство".
Зломщики мали доступ до комп'ютерів фонду протягом року. За даними агентства, мова йде саме про тих хакерів, які здійснили атаку на Демократичну партію США і за якими можуть стояти російські спецслужби.
Розвідка США попереджала високопоставлених членів Конгресу про хакерську атаку на Демократичну партію ще рік тому. Спецслужби тоді розповіли ряду політиків, що за кібератакою стоять два розвідувальні відомства Росії або підконтрольні їм організації. Конгресмени не могли передати цю інформацію жертвам кібератак, так як вона вважалася таємною.
Скандал з кібератакою на сервери DNC вибухнув після публікації порталом WikiLeaks майже 20 тисяч електронних листів, написаних або отриманих чиновниками комітету. Хілларі Клінтон заявила, що витік тисяч електронних листів організували російські спецслужби.
Раніше чинний американський президент Барак Обама заявляв, що Росія може спробувати вплинути на хід президентських виборів в США.
У середині червня російські хакери зламали базу даних Демократичної партії США. Вони отримали доступ до бази даних, зібраної на кандидата на посаду президента США від Республіканської партії Дональда Трампа, а також змогли прочитати всі електронні листи і трафік чатів комітету. При цьому кіберзлочинці не отримали доступу до фінансової інформації або особистої інформації спонсорів партії.
За даними ЗМІ, також піддалися атакам комп'ютери і мережі інших американських політичних організацій, а також основних претендентів на пост президента США Хілларі Клінтон і Дональда Трампа.
У травні нинішнього року директор національної розвідки США Джеймс Клеппер попередив, що хакери, які працюють в інтересах іноземних держав, ведуть стеження за кандидатами на пост президента США.