Дудь зняв фільм про Кремнієву долину і масовий відтік мізків з Росії після анексії Криму

Поділитися
Дудь зняв фільм про Кремнієву долину і масовий відтік мізків з Росії після анексії Криму "Кримська кампанія" стала поштовхом виїхати з Росії © Кремнієва долина
Після анексії Криму і початку російської агресії на Донбасі, відчутно зросла еміграція талановитих фахівців з Росії.

Російський журналіст Юрій Дудь випустив новий документальний фільм про Кремнієву долину - світової IT-столицю штату Каліфорнія. Фільм під назвою "Як влаштована IT-столиця світу" станом на ранок 27 квітня зібрав вже понад 9 млн переглядів і майже півмільйона позитивних оцінок, повідомляє Новое время.

"Вважається, що сучасний світ почався саме тут", - пояснює Юрій Дудь свій інтерес до Кремнієвої долини на початку фільму. Він зазначає, що "з кожним роком тут усе більше людей, які говорять по-російськи" і на прикладі вихідців з країн колишнього СНД розповідає, "як вони сюди потрапляють, що вони тут роблять - і чому в Америці, а не в себе вдома"".

Особливий акцент у фільмі зроблений на тому, що після анексії Криму і початку російської агресії на Донбасі відчутно зросла еміграція талановитих фахівців з Росії в Кремнієву долину.

"Після 2014-го року народ повалив сюди?" - запитує Юра одного з головних героїв, Миколи Давидова, співзасновника інвестфонду Gagarin Capital. "Величезними хвилями. [...] Просто половина курсу мого приїхало", - характеризує тенденцію Давидов, який закінчив факультет менеджменту в Російській школі економіки.

"Кримську кампанію" називає поштовхом виїхати з Росії для багатьох і Андрій Доронічєв, директор по продукту Google Stadia.

Більшу частину фільму було відзнято в США ще до того, як ВООЗ оголосила пандемію коронавірусу, багато країн ввели карантинні режими, закрили кордони і зупинили перельоти. Проте в його заключній частині Дудь знову поспілкувався з героями стрічки - на цей раз дистанційно з РФ - і спробував оцінити, як пандемія COVID-19 вплине на найбільш технологічні компанії планети.

Фільм був оприлюднений на YouTube-каналі Юрія Дудя.

Також, читайте про те, як світ повинен реагувати на глобальні біозагрози в матеріалі Олександра Капустіна, співробітника МЗС України, для ZN.UA, - "Крихкість технологічної цивілізації".

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі