Він говорив, що йому байдуже, чи вступить наша країна в НАТО і наполягав, що війна в Донбасі – це проблема Європи, а не США. Республіканець наголошував, що саме Німеччина повинна займатися вирішенням російсько-українського конфлікту.
Тим часом, він дуже позитивно висловлювався про президента Росії Володимира Путіна, називаючи його "кращим і сильнішим лідером", ніж президент Барак Обама. Також Трамп обіцяв розглянути можливість визнати російську анексію Криму. Крім того, його команда виключила з програми Республіканської партії пункт про передачу озброєння Україні.
Перед виборами, екс-посол США в Україні Стівен Пайфер зауважував у коментарі для DT.UA, що в разі перемоги Трампа на виборах, американська політика зміниться не лише щодо України, а й щодо Європи і союзників по НАТО.
А експерт Atlantic Council Адріан Каратницький в інтерв'ю для DT.UA сказав, що хоч президент США і має значну владу у формуванні закордонної політики, це не означає, що він не контрольований і може робити все, що заманеться. В Конгресі лишаються "рейганівські яструби" серед республіканців. Вірогідно вони об'єднаються з демократами і будуть стримувати одіозного президента Трампа.