До 2040 року 33 країни зіткнуться з гострим дефіцитом води

Поділитися
До 2040 року 33 країни зіткнуться з гострим дефіцитом води Найсерйозніші проблеми з дефіцитом води виникнуть у Близького Сходу © vz.ua
Дефіцит води виникне через зміни в кліматі та збільшенням її споживання.

Кожна п'ята країна зіткнеться з гострою нестачею води до 2040 року через зміни клімату, свідчать дані Інституту світових ресурсів (ІСР), які публікує сайт ViceNews.

Найбільш вразливим регіоном буде Близький Схід. Чотирнадцять з 33 країн, швидше за все, постраждають від дефіциту води в регіоні, проблема стане найбільш серйозною для дев'яти з них: Бахрейну, Кувейту, Палестини, Катару, Об'єднаних Арабських Еміратів, Ізраїлю, Саудівської Аравії, Оману і Лівану.

У дослідженні були використані дані з 167 країн і кілька моделей можливих кліматичних і соціоекономічних змін.

Країни з найбільшими економіками теж будуть відчувати нестачу води, це – Сполучені Штати, Китай та Індія. Але ці країни вже борються з цією проблемою.

"Хороша новина в тому, що всі ці країни можуть вжити заходів, щоб зменшити ризик, пов'язаний з неправильним розпорядженням водними ресурсами", - сказала Бетсі Отто, директор проекту в ІСР.

Як у четвер повідомило NASA, через зміни клімату великі міста і острівні держави підуть під воду в наступному столітті. Дослідники особливо стурбовані таненням льодів в Гренландії. Там тануло протягом останнього десятиліття в середньому 303 гігатонн в рік. В Антарктиді ця цифра досягає в середньому 118 гігатонн в рік.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі