Західна військова допомога дала змогу Силам оборони стабілізувати ситуацію на фронті. За останній місяць російському командуванню все частіше доводиться маневрувати та обрати пріоритетні напрямки, чи то захист південних раніше зайнятих рубежів, чи продовження наступу на Донеччині. Для підтримки бойових дій в Україні, Росії вкрай необхідно створити підготовлені резерви, передає пресслужба Міністерства оборони Великої Британії.
Для вирішення своїх задач в РФ створили нові сухопутні сили – 3-й армійський корпус [3 АК], який базується в селище Мулине Нижньогородської області. Імовірно більшу частину 3 АК, з нещодавно створених «добровольчих» батальйонів, планують спрямувати на фронт.
Російські регіональні політики усіляко намагаються заохочувати громадян до служби, зокрема їм пропонується солідна грошова винагорода після відправлення в Україну. На службу беруть чоловіків до 50 років і лише із середньою освітою.
Як правило подібний російський корпус налічує близько 15 - 20 тисяч особового складу. Проте зібрати таку кількість добровольців військовому командуванню буде доволі складно. Адже рівень «народного ентузіазму» лишається на вкрай низькому рівні. Тож вплив Сил 3 АК навряд чи буде вирішальним.
Latest Defence Intelligence update on the situation in Ukraine - 10 August 2022
— Ministry of Defence 🇬🇧 (@DefenceHQ) August 10, 2022
Find out more about the UK government's response: https://t.co/TqPn637p4f
🇺🇦 #StandWithUkraine 🇺🇦 pic.twitter.com/H2XRqv7ysj
В Росії не нехтують будь-якою живою силою, приватна військова компанія «Вагнер», активно вербує ув'язнених для війни проти України.