Про це пише Financial Times, додаючи, що критики Дональда Трампа вважають це політично мотивованим кроком.
Тим часом, Департамент юстиції попросив федеральну прокуратуру оцінити запит республіканців у Конгресі щодо вивчення обставин продажу компанії Uranium One, продаж якої відбувся в 2010 році, коли Гілларі Клінтон була Держсекретарем, а також "незаконні дії Clinton Foundation і інші порушення". Також республіканці хочуть з'ясування, чому ФБР вирішило не переслідувати Клінтон після викрадення її електронних листів з приватного поштового сервера.
"Всі питають, чому Департамент юстиції (і ФБР) не звертають увагу на шахрайство нечесної Гілларі і демократів", - написав Трамп на Twitter.
З цього приводу президент США часто критикував генерального прокурора Джеффа Сешнса.
"Переслідування політичних опонентів - це зловживання владою", - сказав Річард Пейнтер, який був головним юристом Білого дому з питань моралі в часи президентства республіканця Джорджа Буша-молодшого.
Раніше видання Washington Post писало, що передвиборний штаб Клінтон фінансував дослідження, яке привело до скандального "досьє" на Трампа. За інформацією видання, радник колишнього кандидата з юридичних питань Марк Еліас і його адвокатська фірма Perkins Coie у квітні 2016 року від імені кампанії Клінтон та комітету найняла вашингтонську фірму Fusion GPS для проведення дослідження. Після цього Fusion GPS найняла автора досьє Крістофера Стіла, колишнього співробітника британської розвідувальної служби, який мав зв'язки з ФБР, а також працював в Росії.