День святого Валентина: історія і традиції свята

Поділитися
День святого Валентина: історія і традиції свята День святого Валентина святкують 14 лютого © Фото з відкритих джерел
Свято кохання щорічно відзначають 14 лютого.

14 лютого в світі відзначають День святого Валентина - свято кохання і романтики, на яке з нетерпінням чекають усі закохані. У цей день прийнято дарувати подарунки коханим і нагадувати про свої почуття іншими способами.

Історія появи Дня святого Валентина

Легенд про появу цього свята існує кілька. Але вважається, що «винуватцем торжества» був римський священик Валентин, який жив в ІІІ столітті в місті Терні, повідомляє «УНІАН».

Згідно з однією з найпопулярніших легенд, в 269 році римський імператор Клавдій ІІ готувався до завоювання світу, але його армії не вистачало воїнів. Причиною цього він вважав сімейне життя, яке нібито відволікало солдатів від армії. Тому Клавдій видав наказ, що забороняє солдатам одружуватися до закінчення військової служби.

Але, незважаючи на це, солдати порушували наказ, допомагав їм у цьому молодий священик Валентин. Дізнавшись про це, імператор прирік священика на страту. Чекаючи виконання наказу, Валентин закохався у сліпу дочку тюремника. Священик мав медичними знання, він зміг вилікувати дівчину. Перед стратою він відправив їй послання, підписавши його «від твого Валентина».

Традиції свята

Одним з обов'язкових атрибутів цього дня є листівка у формі серця, яка називається валентинка. Такі листівки, як правило, прикрашають сердечками, янголятами і поцілунками.

Закохані в цей день дарують один одному подарунки, влаштовують романтичні сюрпризи другій половинці.

Багато пар в цей день влаштовують вечерю на двох в ресторанах, кафе або вдома. Також 14 лютого часто вибирають для початку спільного життя, вважається, що це гарантує гармонію і щастя.

Кольорами свята вважаються червоний і рожевий.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі