Через COVID-19 близько 70% світових компаній скоротять свої офісні площі

Поділитися
Через COVID-19 близько 70% світових компаній скоротять свої офісні площі Фото: Delfi
Пандемія змусила керівництво компаній експериментувати з виробничим процесом.

Сьогодні, 27 серпня, повідомляється, що через пандемію COVID-19 свої офісні площі планують скоротити 69% керівників найбільших світових компаній.

Близько 77% бізнесменів планують розвивати використання цифрового інструментарію для співпраці з партнерами та комунікації з клієнтами, свідчать дані дослідження компанії KPMG.

73% опитаних вказали, що робота в віддаленому форматі розширила потенціал залучення талантів, а 68% заявили, що під час кризи комунікація з співробітниками покращилася.

Дослідження показало, що пандемія зумовила різке падіння впевненості в світовому економічному розвитку, якщо порівнювати цей показник з початком року. 32% керівників у цей час демонструють меншу впевненість в світовому економічному зростанні, ніж було на початку року.

Втім, керівники компаній виявляють більше оптимізму щодо перспектив розвитку своєї країни (45%) і також більш впевнені в стабільності свого бізнесу в найближчі три роки. Основний важіль росту - цифрове прискорення. Оскільки через соціальний дистанціювання торгівля все більше ведеться через інтернет, компаніям доводиться переосмислювати, чого хочуть клієнти і як їм це надати: 75% заявляють, що пандемія прискорила створення безшовного цифрового досвіду обслуговування клієнтів, а 64% стверджують, що вона також прискорила створення нових цифрових бізнес-моделей і джерел доходів

Нагадаємо, всесвітній економічний форум (ВЕФ), який щорічно проходить у швейцарському Давосі, перенесли на літо 2021 через пандемію коронавируса.

25 серпня повідомлялося, що в першому півріччі 2020 року капітальні інвестиції в Україні скоротилися на 34,9% після спаду на 35,5% в першому кварталі поточного року.

За 6 місяців 2020 року було освоєно 163,78 млрд грн (без урахування тимчасово окупованих територій Донецької і Луганської областей, Криму і Севастополя), тоді як за перший квартал - 76,914 млрд грн.

У той же час у другому кварталі 2020 року в порівнянні з другим кварталом 2019 року капінвестиції скоротилися на 34,4%.

Згідно з прогнозом МВФ, в 2020 році середній дефіцит сектору загального державного управління в світі зросте до 13,9% ВВП, що на 10 п.п. перевищує показник попереднього року (див. табл. 1). В Україні дефіцит бюджету 2020 року орієнтовно складе 8,2% ВВП, відстаючи на 5,7 п.п. від середньосвітового показника.

Карантин розкрив потенціал українських підприємниць. Детальніше в матеріалі Ірини Титарчук "Економіці потрібні жінки".

Поділитися
Дивіться спецтему: Коронавірус у світі
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі