Однак погрози "непереможною" російською суперзброєю, по суті, демонструють, що Володимир Володимирович трохи заблукав в історії. Замість повернення до так званої угоди "Ялта-2", він може домогтися протилежного ефекту.
"Швидше за все, такі дії на міжнародній арені матимуть зворотну реакцію. Демонстрація агресії лише зміцнить позицію цивілізованого світу відносно РФ, як до непередбачуваного сусіда, від якого варто триматися подалі (хоча і знайдуться ті, хто захоче догодити Кремлю)", - зазначає експерт.
Звернення Путіна до Федеральних зборів стало сигналом про те, що Кремль загнаний у кут і вирішив дістати свій останній аргумент – стратегічну зброю.
"Як відреагує цивілізований світ - покаже час. Однак протверезіння настане однозначно", - резюмує автор.
Нагадаємо, раніше Державний департамент США відреагував на заяву Путіна про ядерні ракети. У Держдепі наголосили на тому, що використання ядерної зброї, про яке розповідав 1 березня президент Росії Володимир Путін, порушує міжнародні зобов'язання Москви.
Перед цим заяву Путіна про нові ядерні ракети прокоментували в Пентагоні. Зокрема, там заявили про те, що заява російського президента Міністерство оборони США не здивувала та висловили сумнів, що Росія додала нові можливості до свого ядерного арсеналу, окрім вже відомих американським військовим і розвідці.
Раніше президент Росії Володимир Путін у посланні Федеральним зборам 1 березня заявив про те, що у Росії створена та пройшла випробування нова крилата ракета з ядерною енергетичною установкою. За словами Путіна, нова ракета має необмежений радіус дії і "непередбачувану траєкторію польоту". При цьому Путін заявив про те, що "ні в кого іншого такої зброї поки що немає", а коли з'явиться, додав він, "наші хлопці придумають щось нове".
Детальніше про нову зброю президента Росії читайте в матеріалі Антона Міхненка ""Диво-зброя" Путіна, або Кругообіг історії" у тижневику "Дзеркало тижня. Україна".