У доповіді наголошується, що Велика Британія і їх союзники з НАТО намагаються наздогнати Росію і зрівнятися з нею в ефективності засобів радіоелектронної зв'язку, що використовуються для перехоплень безпілотників або радіохвилі.
У документі також акцентується увага на маніпуляції військовими за допомогою Facebook і Twitter. З чого випливає рекомендація військовослужбовцям обмежити в користуванні гаджетами.
"У малоймовірному випадку прямого протистояння між НАТО та РФ ми повинні визнати, що в даний час Росія має значне функціональне перевагу перед Великою Британією", - підкреслюється в доповіді.
10 серпня повідомлялося, що прем'єр-міністр Великобританії Тереза Мей зателефонувала президенту РФ Володимиру Путіну. Розмова, який став першим з моменту набрання Мей на посаду, відбувся "за ініціативою британської сторони". В результаті чого, Мей домовилася з Путіним про "особистої зустрічі" в наступному місяці. А зовсім недавно, в середині липня Мей назвала Росію реальною загрозою. За її словами, нинішнє керівництво РФ підриває норми міжнародного права, і в цих умовах Великобританія не повинна проводити ядерне роззброєння.
Раніше видання The Washington Post писало, що війна Росії проти України показала, що США пора змінити ставлення до артилерії. Колишній генерал армії США Роберт Скалс писав на сторінках New York Times, що війна Росії проти України показала, що США час змінити ставлення до артилерії. Москва використовує удосконалені касетні бомби проти українських батальйонів, знищуючи їх майже вщент. І в разі конфлікту вона може так само вчинити із американськими солдатами, у яких більше касетних снарядів немає.