Британські аналітики вважають, що в Китаї щодня від коронавірусу помирають 9000 людей

Поділитися
Британські аналітики вважають, що в Китаї щодня від коронавірусу помирають 9000 людей © Getty Images
Ці дані кардинально відрізняються від офіційної інформації Китаю.

Щоденна смертність у Китаї від коронавірусу може складати орієнтовно 9 тисяч людей. Про це пише Reuters із посиланням на британську аналітичну компанію Airfinity.

За підрахунками організації, з 1 грудня загальна кількість смертей від COVID-19 в Країні досягла 100 тисяч, а заразилися 18,6 мільйона людей. Проте китайська влада повідомляє лише про кілька тисяч випадків заражень на день. А з 7 грудня офіційно влада повідомила всього про 10 випадків смерті від коронавірусної інфекції.

Проте аналітики Airfinity називають зовсім інші цифри. Крім того, вони припускають, що пік смертності припаде на 23 січня й становитиме близько 25 тисяч людей на день, а загальна кількість смертей від грудня на той момент досягне 584 тисяч осіб.

Нагадаємо, Китай підтримував низький рівень захворюваності за допомогою стратегії "нульового COVID", яка спрямована на викорінення передачі вірусу шляхом ізоляції кожного випадку. Це викликало протести, адже люди вважали заходи контролю надто екстремальними та контрпродуктивними.

Правляча партія оголосила про зміни 11 листопада, які, за її словами, спрямовані на зниження збоїв після спаду економічної активності. Інші зміни були оголошені після протестів, які спалахнули 25 листопада у Шанхаї та інших містах. Уряд перестав повідомляти загальнонаціональну кількість випадків захворювання, але заяви деяких міст вказують на те, що з початку жовтня заразилися щонайменше десятки, а можливо, й сотні мільйонів людей.

Китай враховує в офіційних даних COVID-19 лише випадки смерті від пневмонії або дихальної недостатності, заявив минулого тижня представник охорони здоров'я. Це виключає багато випадків смерті, які інші країни приписують COVID-19.

Національна комісія з охорони здоров'я оголосила 29 листопада про проведення кампанії щодо підвищення рівня вакцинації серед китайців похилого віку. Експерти в галузі охорони здоров'я кажуть, що це має вирішальне значення для запобігання кризі охорони здоров'я. У понеділок Національна комісія з охорони здоров'я знизила статус COVID-19 з інфекційного захворювання класу А до класу В та виключила його зі списку захворювань, які потребують карантину.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі