Boeing анонсував проведення інформаційної сесії з літака 737 МАХ

Поділитися
Boeing анонсував проведення інформаційної сесії з літака 737 МАХ Два Boeing 737 МАХ могли стати жертвою несправного ПЗ © Wikimedia commons
Корпорація розробила виправляючий патч для програмного забезпечення, збої у якому могли стати причинами авіакатастроф у Яванському морі та Ефіопії.

Авіабудівна корпорація Boeing анонсувала брифінг 27 березня, на якому планується присутність понад 200 представників авіаіндустрії; брифінг буде присвячений оновленню програмного забезпечення Boeing 737 МАХ, повідомляє Reuters з посиланням на заяву компанії.

"У спробі повернути модель 737 МАХ до комерційного використання, Boeing запросив понад 200 пілотів, представників регулюючих органів і технічних лідерів взяти участь в інформаційній сесії у середу", - йдеться у повідомленні.

Ця зустріч свідчить про завершення корпорацією розробки патча для програмного забезпечення авіалайнерів, яке могло стати причиною двох авіакатастроф за останні півроку. Тим не менш, патч все ще потребує затвердження регулюючими органами.

"Інформаційна сесія у Рентоні, штат Вашингтон є частиною плану з обговорення з усіма чинними і майбутніми операторами 737 МАХ, а також їхніми національними регуляторами оновлення програмного забезпечення і тренувань", - наголошується в матеріалі.

Нагадаємо, 10 березня в Ефіопії зазнав катастрофи авіалайнер компанії Ethiopian Airlines. Boeing 737 MAX 8 рейсу ET 302 вилетів з аеропорту Боле в столиці Ефіопії Аддіс-Абеба в столиці Кенії Найробі. Через кілька хвилин після зльоту літак зник з радарів. В 8:44 за місцевим часом впав Boeing в 62 км від Аддіс-Абеби, в районі міста Бишофту. Трекер Flightradar24 називає можливою причиною аварії неполадки, що виникли відразу після вильоту літака з аеропорту.

На борту літака перебували громадяни 33 держав - 149 пасажирів і вісім членів екіпажу. Українців серед загиблих немає.

Рішення про тимчасове заборону польотів Boeing 737 MAX були прийняті в Євросоюзі, Канаді, Україні, Австралії, Китаї, Сінгапурі, Ефіопії, Південної Кореї, а також авіаперевізниками Aeromexico, Cayman Airways, Comair і Aerolíneas Argentinas.

Федеральне управління цивільної авіації США не збирався закривати повітряний простір для літаків цього типу, проте президент Дональд Трамп розпорядився заборонити польоти Boeing 737 MAX над територією країни.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі