"Якщо ми проголосуємо за вихід 23 червня, це поставить під великий ризик майбутнє Північної Ірландії чи й навіть всього нашого об'єднання королівств", - сказав він.
За словами Блера, євроскептики "неприпустимо легковажать" життєво важливим питанням вирішення ірландського конфлікту. Відповідь "ні" на референдумі, на його думку, підірве виконання "Белфастської угоди", яка символізувала початок нових відносин між Ірландією і Великобританією в рамках Євросоюзу. Тому Блер закликав британців не ризикувати стабільністю Північної Ірландії.
Белфастська угода була підписана між Республікою Ірландія і Великобританією 10 квітня 1998 року з метою закінчити збройний конфлікт в Північній Ірландії. Згідно з ним, Лондон гарантував створення північноірландського органу самоврядування, а Дублін змінював конституцію, відмовляючись від територіальних претензій на регіон. Також була заснована британсько-ірландська міжнародна конференція, метою якої було поглибити співпрацю між сусідніми країнами.
Раніше видання Financial Times також писало, що Північній Ірландії варто боятися виходу Британії з ЄС. Ірландські чиновники застерегли, що вихід Британії з ЄС може підірвати мирний процес на острові, оскільки в такому разі може бути відновлений "жорсткий" кордон між північчю і півднем. Крім того, в більш широкому сенсі вихід з ЄС поставить під загрозу історичні, соціальні, культурні і особисті зв'язки між Ірландією і Великобританією.
Тим часом, Республіка Ірландія боїться, що вихід Великобританії з ЄС вдарить по її банках. Зокрема, якщо виборці проголосують "за" вихід, тоді половина бізнесу Банку Ірландії опиниться за межами Євросоюзу. А це означає, що подальні фінансові операції і оподаткування фінансових послуг будуть проводитися за іншими правилами.