Більшості мешканців Росії подобається керівництво угруповань "ДНР" і "ЛНР"

Поділитися
Більшості мешканців Росії подобається керівництво угруповань Інтерес до подій в Україні продовжує падати, залишився тільки світлий образ "Новоросії" © politota.d3.ru
Мешканці Росії майже втратили інтерес до України, але про "київську хунту" добре запам'ятали.

Керівництво угруповань "ДНР" і "ЛНР" викликає позитивне ставлення у більшості громадян Російської Федерації (63%), негативні почуття - у 27% респондентів, свідчать дані опитування "Левада-Центру".

При цьому нинішнє керівництво України викликає тільки негатив – 81% опитаних росіян оцінили своє ставлення як погане і тільки 4% як хороше.

У лютому 2016 року частка мешканців Росії, які оцінюють обстановку на сході України як "напружену", досягла максимального значення – так вважають 70% респондентів.

У цілому серед жителів Росії інтерес до українських подій продовжує знижуватися. На даний час трохи більше третини опитаних (38%) продовжують уважно за ними стежити (рік тому таких було 61%).

Нині ж у більшої частини росіян (60%) інтерес виражений слабо або відсутній зовсім.

Опитування "Левада-Центру" бувло проведене 19 – 24 лютого 2016 року серед 1600 осіб. Статистична похибка - 3,4%.

За даними опитування Центру Разумкова, переважна більшість (71,1%) громадян України вважають, що Росія є державою-агресором, стороною конфлікту на Сході України, а "ДНР" і "ЛНР" – терористичні організації, які не є представниками населення відповідних територій (64,9%).

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі