Більшість американців підтримують службу в армії для трансгендерів – опитування Gallup

Поділитися
Більшість американців підтримують службу в армії для трансгендерів – опитування Gallup
Але менше половини прихильників Трампа і республіканців виступили за скасування заборони.

На тлі того, що заборона президента США Дональда Трампа на службу в американській армії для трансгендерних людей продовжує стикатися з юридичними проблемами, нове соціологічне опитування Gallup показало, що 71% громадян Сполучених Штатів підтримують дозвіл відкрито трансгендерним чоловікам і жінкам служити в армії.

Результати опитування показали, що більшість американців практично у всіх ключових демографічних групах, за винятком республіканців, підтримують надання трансгендерним чоловікам і жінкам можливості служити в армії США.

43% республіканців значно рідше, ніж демократи, 88%, хто не підтримує жодну з двох мейнстрімних політичний партій (78%), підтримують дозвіл трансгендерам служити в армії США.

В 2017 році уряд США заборонило трансгендерам служити в Збройних силах "у будь-якій якості". Про це написав президент США Дональд Трамп у своєму Twitter. Таке рішення він прийняв після консультацій з генералами і військовими експертами. Він пояснив це тим, що американська армія "не може бути обтяжена величезними медичними витратами та іншими перешкодами, які з'являться, якщо трансгендерів будуть приймати в армію".

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі