Байден за потреби погодився закрити південний кордон США

Поділитися
Байден за потреби погодився закрити південний кордон США © EPA-EFE/YURI GRIPAS
Щоправда, Конгрес поки не ухвалив відповідний законопроєкт.

Президент США Джо Байден погодився перекрити південний кордон країни у випадку кризи з нелегальними мігрантами, але для цього потрібно ухвалити відповідний законопроєкт. Про це йдеться у заяві Байдена, опублікованій на сайті Білого дому.

Зокрема, Байден нагадав, що два місяці тому доручив своїй команді почати переговори з групою сенаторів з обох партій, аби серйозно та остаточно вирішити кризу з мігрантами на кордоні.

«Те, що обговорили в ході перемовин, стане найжорсткішим і найсправедливішим набором реформ для захисту кордону, який коли-небудь був у нашій країні. Це дасть мені, як президенту, нові надзвичайні повноваження перекривати кордон, коли він буде переповнений. І якщо мені нададуть такі повноваження, я скористаюся ними в день, коли підпишу законопроєкт як закон», – йдеться у заяві.

Крім того, за словами Байдена, Конгрес повинен надати фінансування, про яке американський президент просив у жовтні минулого року для забезпечення безпеки кордону. Зокрема, це додаткові 1300 прикордонників, 375 імміграційних суддів, 1600 співробітників служби прийому мігрантів та понад 100 найсучасніших інспекційних машин, які допоможуть виявити та зупинити контрабанду на нашому південно-західному кордоні. 

«Захист кордону в результаті цих переговорів – це перемога для Америки. Для всіх, хто вимагає посилення прикордонного контролю, це шлях до успіху. Якщо ви серйозно ставитеся до прикордонної кризи, прийміть двопартійний законопроєкт, і я його підпишу», – додав Байден.

Повідомлялося, що учасники переговорів у Сенаті погодилися надати адміністрації США повноваження значно обмежити перетин нелегальними мігрантами південного кордону, щоб покласти край напливу мігрантів, з яким зіштовхнулися федеральні органи влади протягом останніх кількох місяців.

Американці дуже бояться напливу мігрантів, і це дає змогу республіканцям у Конгресі шантажувати демократів і блокувати допомогу Україні. Чи варто в цій ситуації очікувати швидкого компромісу між республіканцями й демократами? На це запитання відповідає Анна Бродські-Кроткіна в статті «Чи розблокують США допомогу Україні цього місяця?».

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі