Байден назвав Путіну два підходи США до Росії, які залежатимуть від подальших дій Москви

Поділитися
Байден назвав Путіну два підходи США до Росії, які залежатимуть від подальших дій Москви
Сполучені Штати продовжують вважати, що інші країни самі мають право приймати рішення про можливе приєднання до НАТО, незважаючи на те, що Росія щодо подальшого розширення Північноатлантичного альянсу.

У розмові з главою РФ Володимиром Путіним президент США Джо Байден назвав два підходи Штатів до Росії. Вони будуть залежати від подальших дій Москви, випливає з повідомлень у Білому домі.

"Президент Джо Байден виклав два шляхи, два аспекти підходу США, які залежать від російських дій у майбутній період. Перший – це шлях дипломатії, що веде до деескалації ситуації. Інший шлях більшою мірою сфокусований на стримуванні, включаючи серйозні витрати та наслідки, якщо Росія обере варіант вторгнення в Україну. Ці витрати включають економічні заходи", – заявив чиновник у Білому домі.

На запитання журналіста про вторгнення в Україну він відповів, що в розмові Путін про це не заявляв.

"Але, проте, на даний момент ми дійсно зосереджені на діях та показниках, а не на словах. Таким чином, ми збираємося продовжувати дуже уважно стежити за пересуванням та нарощуванням російських військ на кордоні з Україною та готуватися до будь-якого рішення, яке зрештою буде прийнято президентом Росії". – відповів чиновник.

Також речник Джен Псакі вказала, що Байден закликав Росію знизити напруженість у відносинах з Україною. Він ясно дав зрозуміти, що Сполучені Штати, їхні союзники та партнери дадуть відповідь рішуче, якщо Росія продовжить вторгнення в Україну.

Президент Байден висловив підтримку дипломатії, з початку наступного року з двостороннього діалогу про стратегічну стабільність, в НАТО через Раду Росія-НАТО та в Організації з безпеки та співробітництва в Європі. Президент Байден підтвердив, що суттєвий прогрес у цих діалогах може статися лише в умовах деескалації, а не ескалації.

Глава РФ і США Володимир Путін і Джо Байден підтвердили, що на майбутніх переговорах з безпеки будуть як області, де можна досягти значного прогресу, так і напрямки, за якими згода може бути неможливою, зазначив представник адміністрації.

Про те, як не допустити ігнорування західними партнерами інтересів України, які інструменти дипломатично-психологічного впливу задіяти, щоб захистити безпекові інтереси нашої країни та надати їй статус учасника торгів з важливих для неї питань, читайте у статті Олександра Самарського " Як зберегти Україну під час торгів Путіна із Байденом".

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі