Про це пише The Washington Post, зауважуючи, що Коен також працював на санкціями проти Ірану, які ввели за сумнівну ядерну програму країни, а також боровся проти каналів фінансування терористичних організацій.
З одного боку, призначення Коена на високу посаду в ЦРУ демонструє, що міністерство фінансів тепер не лише друкує гроші, а й відіграє серйозну роль в захисті національної безпеки. Економіст ніколи раніше не працював у спецслужбах, але Білий дім віддав перевагу йому серед інших кандидатів, більшість з яких були працівниками ЦРУ. Однак, ймовірно, адміністрація Обами обрала саме економіста на фоні скандалу з тортурами, які влаштували розвідники в секретних в'язницях.
Чиновники у Вашингтоні кажуть, що з 2011 року Коен керував багатьма міжнародними програмами свого міністерства. Крім того, він брав активну участь в нарадах з приводу воєн в Сирії і на Сході України. Сьогодні міністр закордонних справ Сергій Лавров відмовився обговорювати умови скасування санкцій проти Москви.
"Ми санкції не вводили. Ми не починали цю санкційну спіраль, що розкручується. Ми неодноразово говорили, що нам тут натякали не латвійські колеги, а деякі інші, давайте, мовляв, узгодимо критерії, ви ці критерії виконайте, тоді ми будемо санкції знімати. Ми нічого не будемо обговорювати", - сказав Лавров за підсумками зустрічі зі своїм латвійським колегою Едгаром Ринкевичем.
В цей же час, західні санкції боляче вдарили по російських суверенних фондах.