Австрія витратить на біженців у 2016 році 1 млрд євро

Поділитися
Австрія витратить на біженців у 2016 році 1 млрд євро З початку вересня в Австрії прибули понад 200 тисяч осіб © Нігіна Бероєва / Facebook
В Австрії очікують, що не менше 85 тисяч мігрантів попросять притулку в країні до кінця цього року.

Міграційна криза, яка стрімко загострюється, може обійтися Австрії в наступному році в 1 млрд євро, повідомили у Мінфіні цієї країни.

До наступного року сума, яка щороку витрачається австрійською владою на кожного, хто попросив притулку, може досягти 10 724 євро, пишуть європейські ЗМІ.

Велика частина суми - 565 млн євро - покриє, зокрема, витрати на житло, харчування та медичний догляд.

Із початку вересня в Австрії прибули понад 200 тисяч осіб, більшість з яких йшли в Німеччину і скандинавські країни. До кінця цього року в Австрії очікують, що не менше 85 тис. мігрантів попросять притулку в країні.

Як писало видання The Washington Post, криза біженців в Європі зміцнить становище ультраправих партій. Так, мова в статті йде про Австрію в першу чергу. Як аргумент, видання повідомляло, що представник ультра-правої "Партії Свободи"Австрії Хайнц-Крістіан Штрахе набрав рекордні 31% на місцевих виборах у Відні, чим забезпечив собі друге місце і невеликий відрив від свого конкурента, лідера гонки від соціал-демократів Міхаеля Хойпля.

22 вересня глави МВС країн ЄС підтримали розподіл 120 тисяч біженців державам Євросоюзу. Проти проголосували представники Чехії, Словаччини, Румунії та Угорщини. При цьому напередодні Єврокомісія наголосила, що має намір розміщувати біженців строго за схваленою схемою і після розподілу мігранти не зможуть перебиратися з однієї країни ЄС в іншу.

Квотний перерозподіл 120 тисяч мігрантів є лише з одним інструментів ЄС полегшити тягар окремих країн Євросоюзу (Італії, Франції, Німеччині, Угорщині тощо) в їх відповідальності за біженців. В цілому,ЄС очікує наплив мігрантів у 850 тисяч біженців в найближчі два роки.

При цьому проблема вироблення спільної міграційної політики в рамках ЄС має не тільки економічну і гуманітарну складову, але у більшою мірою схильна до політичних розбіжностей, наголошує у статті для DT.UA Олексій Коваль. Країни півночі і півдня Європи, країни "периферії" і ті, що розташовані всередині континенту, як і раніше відстоюють різні підходи.

Докладніше читайте у статті Олексія Коваля Європу захльостує вал нелегальної міграції для тижневика "Дзеркало Тижня. Україна".

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі