Австралія перевірить справжність відео з місця аварії Боїнга-777

Поділитися
Австралія перевірить справжність відео з місця аварії Боїнга-777 МЗС Австралії стурбований тим, що відеозапис опублікована лише через рік після трагедії © "STOP IT", facebook.com/events/227036537378456/
На відеозаписі, що супроводжується субтитрами англійською мовою, на тлі фрагментів літака зображені люди, що розмовляють між собою і ведуть переговори по телефону.

Влада Австралії має намір перевірити достовірність поширеної медіакомпанією News Corp відеозапису, зробленого рік тому бойовиками Донбасу на місці катастрофи " Боїнга-777 в Донецькій області, заявила глава МЗС Австралії Джулі Бішоп.

На поширеною австралійськими журналістами відеозапису, що супроводжується субтитрами англійською мовою, на тлі фрагментів літака відображені якісь люди, що розмовляють між собою і ведуть переговори по телефону.

"Я не можу підтвердити справжність цього відео, однак, припускаю, що це може бути частиною розслідування слідчої комісії Нідерландів", - сказала Бішоп, висловивши глибоку стурбованість тим, що відеозапис була оприлюднена лише через рік після катастрофи.

Глава МЗС Австралії також знову заявила про необхідність прийняття Радою Безпеки ООН резолюції про заснування міжнародного трибуналу для судового переслідування осіб, відповідальних за катастрофу Боїнга-777.

Повідомлялося, що через 12 місяців після трагедії MH17 опубліковані нові докази провини бойовиків у трагедії. Видання News Corp Australia опублікувало кадри, зняті самими бойовиками "ДНР", на місці аварії Боїнга відразу після трагедії.

На відео записані перші хвилини після виявлення збитого комерційного авіалайнера бойовиками. На них видно, як бойовики фотографують останки загиблих пасажирів, а також оглядають їх особисті речі.

Командир, який прибув на місце, телефоном комусь розповідає, що було два літака, після чого наказує усім громадянським очистити територію і нічого не знімати з-за побоювань, що кадри потраплять в інтернет. Невідомий командир отримує численні телефонні дзвінки, у тому числі від ватажка бойовиків з Донецька, якого звуть Руслан, Володимира Антюфєєва - колишнього російського поліцейського, і одного з ватажків луганських бойовиків з ім'ям "Колян".

Читайте також: Українка стала чемпіонкою Європи зі стрибків у воду

Боїнг-777 "Малайзійських авіаліній", що здійснював рейс Амстердам - Куала-Лумпур був збитий 17 липня в Донецькій області. На його борту перебували 298 осіб. Всі пасажири і члени екіпажу загинули.

Більшість розслідувань, включаючи журналістських, з України, Німеччини, Нідерландів і Великобританії (Bellingcat) і навіть Росії ("Новая газета", "Слон" і т. д.) наполягають на тому, що Боїнг був збитий саме проросійськими бойовиками. При цьому офіційна Москва і федеральні ЗМІ спростовують провину бойовиків, а також свою причетність до подій, заперечуючи факти постачань зброї в Україну. Періодично з'являються ряд "експертних" розслідувань, в яких "офіційні" версії діаметрально змінюються: від того, що літак був збитий ракетою "повітря-повітря", до того, що був збитий "земля-повітря". Однак об'єднує ці версії те, що в катастрофі Боїнга винна українська сторона.

Голосування в Раді Безпеки ООН резолюції про створення трибуналу для кримінального переслідування відповідальних за катастрофу Боїнг-777 компанії може бути призначено на 21 липня. Однак хоча Малайзія, Нідерланди, Україна і низка інших країн підтримує створення трибуналу по Боїнгу, Росія на даний момент послідовно протестує проти цього та, ймовірно, заблокує цю ініціативу в ООН.

Так, російський президент Володимир Путін звинуватив Нідерланди у "вкиданні політизованого" розслідування по Боїнгу. Також Путін заявив нідерландському прем'єру, що створення міжнародного трибуналу для залучення відповідальність винних за 298 жертв "передчасно" і "контрпродуктивно".

Контррозвідка СБУ зібрала докази причетності бойовиків і РФ до катастрофи "Боїнга". А слідчі прокуратури Нідерландів мають достатньо доказів, щоб встановити винних у катастрофі малазійського "Боїнга" в Донбасі.

Голосування в Раді Безпеки ООН резолюції про створенні трибуналу для кримінального переслідування відповідальних за катастрофу Боїнг-777 компанії може бути призначено на 21 липня. Однак хоча Малайзія, Нідерланди, Україна і низка інших країн підтримує створення трибуналу по Боїнгу, Росія на даний момент послідовно протестує проти цього та, ймовірно, заблокує цю ініціативу в ООН.

Контррозвідка СБУ зібрала докази причетності бойовиків і РФ до катастрофи "Боїнга". А слідчі прокуратури Нідерландів мають достатньо доказів щоб встановити винних у катастрофі малазійського "Боїнга" в Донбасі.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі