Особистий адвокат президента США Руді Джуліані припустив, що під час президентської передвиборної кампанії хтось з команди Трампа міг бути в змові з Росією. Він підкреслив, що це не стосується самого глави держави.
"Я ніколи не говорив, що не було змови, що стосується самої кампанії, або людей, в ній задіяній, я говорив про президента Сполучених Штатів", - сказав юрист в інтерв'ю телеканалу CNN.
Джуліані підкреслив, що "немає ні найменшого натяку на докази того, що президент Сполучених Штатів вчинив хоч один злочин".
Він також заявив, що не знайомий з ким-небудь із президентської команди, хто працював би з Росією.
Раніше Трамп заявив, що ніколи не працював на Росію. У суботу журналістка телеканалу Fox News запитала президента США, працював він коли-небудь на Москву. Трамп назвав її питання "найбільш образливою річчю, яку мені коли-небудь говорили".
14 січня стало відомо про намір Палати представників допитати перекладачів, присутніх на зустрічі Трампа з Путіним. Причиною такого рішення стала нещодавня публікація газети The Washington Post. Видання повідомило, що Трамп прийняв всі міри до того, щоб подробиці його бесіди з Путіним у 2017 році в Гамбурзі не стали надбанням громадськості, в тому числі приховав їх від членів своєї адміністрації.
Мюллер з 2017 року веде розслідування, яке покликане з'ясувати, чи можна говорити про російське втручання в американські вибори у 2016 році. Серед іншого, перед ним стоїть завдання з'ясувати, чи була змова між штабом Трампа та Росією, у зв'язку з чим Мюллер притягнув до відповідальності багатьох людей з близького кола президента Дональда Трампа.
У середині липня офіс спеціального прокурора Роберта Мюллера розкрив схему злому російськими хакерами виборчої системи США для втручання у вибори 2016 року.
13 липня Міністерство юстиції США висунула офіційні обвинувачення 12 співробітникам військової розвідки Росії за втручання у вибори президента США. Російських спецслужбістів звинуватили у зломі електронної пошти керівництва Демократичної партії.
У ФБР заявили про те, що наполягатимуть на екстрадиції обвинувачених. У Росії продовжують заперечувати втручання у вибори президента США.