Згідно з опитуванням, понад 90% українців не стикалися з коронавірусом

Поділитися
Згідно з опитуванням, понад 90% українців не стикалися з коронавірусом
3% опитаних українців не впевнені, стикалися вони з коронавірусом взагалі чи ні.

Сьогодні, 14 серпня, повідомляється, що згідно з опитуванням на початок липня поточного року, 92% українців не стикалися з коронавірусом, а 5% підтвердили, що вони або їхні родичі перенесли COVID-19.

Тільки 3% українців не змогли відповісти на питання, чи стикалися вони особисто з небезпечною хворобою, свідчать дані опитування Фонду "Демократичні ініціативи" і Центру Разумкова.

По регіонах, статистика виглядає наступним чином: жителі західних (8,6%) і центральних (5,4%) областей частіше висловлювали впевненість в тому, що хворіли коронавірусом, ніж жителі південних (2,4%) і східних (2,7%) регіонів.

У віковому розрізі українці старше 50 років частіше висловлювали думку, що самі або їхні родичі перенесли хворобу, ніж представники інших вікових груп.

Опитування проведено Центром Разумкова та Фондом " Демократичні ініціативи "з 3 по 9 липня 2020 року методом інтерв'ю" віч-на-віч " за місцем проживання респондентів. Опитано 2022 респонденти по всій Україні за винятком окупованих Росією територій. Теоретична похибка вибірки (без урахування дизайн-ефекту) не перевищує 2,3% з імовірністю 0,95.

Нагадаємо, станом на п'ятницю в Україні 87 872 випадків зараження коронавірусом. Протягом четверга хворобу діагностували у 1732 осіб.

З початку пандемії в Україні 46 797 осіб подолали хворобу, 2 011 - померли, 39 064 - все ще хворіють.

14 серпня у світі зафіксовано 20 907 410 випадків зараження COVID-19. За добу: 286 563 особи; вилікувалися: 12 995 523 особи (167 328 за добу); померли: 755 612 осіб (6 254 за добу).

Також Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на позачерговому засіданні згідно з новими принципами зонування визначила в "червону зону" карантину міста Самбір (Львівська обл.), Біляївка (Одеська обл.), Дубно (Рівненська обл.) та райони Городенківський та Косівський (Івано-Франківська обл.), Костопільський та Рівненський (Рівненська обл.), Кіцманський (Чернівецька область).

Раніше ZN.UA писало, що страх, жорсткі часові рамки, хаос, відсутність кадрової політики, утилітарний підхід до персоналу і неякісне управління державою були в перші три місяці пандемії коронавірусу в Україні. Детальніше в матеріалі Алли Котляр "СOVID-19. Уроки першої хвилі".

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі