Землю знову накрила магнітна буря: скільки вона триватиме

Поділитися
Землю знову накрила магнітна буря: скільки вона триватиме © NASA
Вона може вплинути на здоров’я багатьох людей.

25 червня, землю накрила сильна магнітна буря, яка протримається до 27 червня. За інформацією ресурсу Meteoagent, вже вчора K-INDEX становив 5,7, що свідчить про серйозну небезпеку.

Сьогодні, 26 червня, цей показник знизився і становить 3,7. Але вже завтра, 27 червня, він знову підвищиться до 4,7, а значить деякі люди знову відчують на собі наслідки.

Meteoagent.com
Meteoagent.com

Магнітні бурі – це обурення геомагнітного поля Землі з різною тривалістю та інтенсивністю. Вони пов'язані із потоками заряджених частинок, які викидає Сонце. Магнітні бурі можуть викликати перебої в роботі зв'язку, а також впливати на самопочуття літніх та метеозалежних людей. Зокрема, вони можуть відчувати головний біль, запаморочення, нудоту, біль у суглобах, втому, безсоння.

Нагадаємо, нове дослідження міжнародної групи вчених показало, що магнітне поле Сонця виникає набагато ближче до його поверхні, ніж вважалося раніше, і це відкриття може покращити прогнози магнітних бур.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі