Збиток Києву від акцій протесту влада оцінила у 20 мільйонів

Поділитися
Збиток Києву від акцій протесту влада оцінила у 20 мільйонів Анатолій Голубченко
Збиток, завданий будинкам і дорогам у центрі Києва під час масових маніфестацій, тільки за попередніми оцінками склав близько 20 млн гривень.

За майже два місяці протистоянь у центрі столиці загальна сума збитку від протестних акцій, як підрахували в КМДА, вже складає понад 20 мільйонів гривень. Як повідомив перший заступник голови КМДА 3, це лише частковий огляд будівель і парків.

"Маріїнському (де стоїть 3), завдано збитків у розмірі 340 тисяч гривень. Ми вже виставили рахунок. Гроші повинні сплатити організатори мітингу. А ось з приводу Майдану і вулиці Грушевського сказати точно не можу. Ніхто на себе поки не бере відповідальність за проведення мітингів і будівництво барикад з комунального майна - крамничок, парканів, зливової каналізації", - розповів чиновник. Тільки будівлі мерії, за його словами, завдано збитків у розмірі 3-5 млн грн.

"Наші комунальники поки не можуть пробратися у центр міста, щоб оцінити точний збиток, завданий мітингувальниками. Це будівлі на Грушевського та Музейному провулку, що згоріли, обгорілі дерева в Маріїнському та Міському парках, Міст закоханих, половина настилу якого згоріла, десятки сміттєвих контейнерів, які розтягнули на барикади, розібрана бруківка та плитка з Грушевського", - зазначив голова Печерської РДА Олександр Мазурчак.

Вимагає ремонту і колонада на вході на стадіон "Динамо", її ремонт, за словами експертів, коштуватиме мінімум 300 тисяч гривень.

У ДЕУ Печерського району кажуть, що лише частково оцінили збиток, завданий відрізку проїжджої частини на Грушевського. "Ми не ризикуємо лізти під каміння і кулі. Чекаємо, коли все закінчиться, щоб досконально підрахувати. Але до того як випав сніг, наші фахівці вважали, що розібрана бруківка на вулиці і плитка потягнуть на 150-200 тисяч гривень", - говорить начальник Печерського ДЕУ Андрій Шкарук.

А у Шевченківському районі вже зробили попередній підрахунок збитків. "Вони становлять майже 18 мільйонів гривень і це поки ще не остаточно", - говорить голова району Сергій Зімін.

Варто відзначити, що представники опозиції раніше заявляли про намір відновити центр столиці після перемоги протестувальників. Зокрема, народний депутат 3 запевняє, що після завершення силового протистояння на вулиці Грушевського вигляд допротестного Києва там буде відновлено. "Я обіцяю, що після нашої перемоги за одну добу відновити бруківку на Грушевського і відремонтувати стадіон "Динамо", який нібито є зруйнованим", - заявив Порошенко зі сцени Майдану 25 січня. !zn

Читайте також:

У "Свободі" заявили, що протистояння на Грушевського почали провокатори

Луценко: Люди на Майдані боролися не для відставки старого "кровосіся" Азарова

Парубій: Люди звільнять адмінбудівлі, коли Партія регіонів звільнить Банкову

Представники ЗМІ прийшли до кордону силовиків на Грушевського з плакатами "Ми - не мішені!"

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі