Впродовж останньої доби запеклі бої відбувались на трьох напрямках фронту в Україні: на півночі під Харковом, на сході в Донбасі та на півдні в Херсонській області.
Як вважають у британській розвідці, Росія, ймовірно, запланувала докласти максимальних зусиль для наступу на Бахмут на Донбасі, але командири зіткнулися із дилемою: розгортати оперативні резерви для підтримки цього наступу чи захищатися від наступу України на півдні.
«Кілька одночасних загроз на 500 кілометровому фронті перевірять здатність Росії координувати оперативний план і перерозподіл ресурсів між кількома угрупованнями сил. На початку війни нездатність Росії робити це була однією з основних причин поганої роботи військових», - зазначили аналітики Міноборони Британії.
Latest Defence Intelligence update on the situation in Ukraine - 7 September 2022
— Ministry of Defence 🇬🇧 (@DefenceHQ) September 7, 2022
Find out more about the UK government's response: https://t.co/uMpaVHvewn
🇺🇦 #StandWithUkraine 🇺🇦 pic.twitter.com/hwazhGYNV8
Як заявили західні військові експерти, успіхи ЗСУ під Балаклією показали безлад, який панує в армії РФ, та її повну неготовність до активних боїв у Харківській області.
Що відбувається в ситуації, коли, з одного боку, нас не дуже успішно закликають до режиму інформаційної тиші, а з іншого — плеяда військових експертів (у тому числі «хороші руські») кожен на свій лад складають оптимістичні прогнози? Читайте про це у статті соціального психолога Олега Покальчука «Синдром фальшивих надій».