Законопроект про надання послуг кадастру по інтернету Держземагентство внесе до Ради на поточній сесії

ZN.UA Ексклюзив
Поділитися
Законопроект про надання послуг кадастру по інтернету Держземагентство внесе до Ради на поточній сесії Законопроект про надання послуг кадастру по інтернету Держземагентство внесе до Ради на поточній сесії © zn.ua
На сьогоднішній день в агентстві бачать цю процедуру так: громадянин на сайті звертається за випискою, оплачуючи послугу через інтернет-банкінг, після чого отримує документ рекомендованим листом, підтверджуючи свою особистість. А громадяни, які оформили собі цифровий підпис, зможуть отримувати інформацію прямо на е-мейл.

Держземагентство внесе до Верховної Ради законопроект про надання послуг кадастру через Інтернет в частині отримання виписок і інших довідок. Про це у своїй статті для "Дзеркала тижня. Україна" повідомив глава агентства Сергій Тимченко.

"На сьогоднішній день ми бачимо цю процедуру так: громадянин на сайті звертається за випискою, оплачуючи послугу через інтернет-банкінг, після чого отримує документ рекомендованим листом, підтверджуючи свою особистість. А громадяни, які оформили собі цифровий підпис, зможуть отримувати інформацію прямо на е-мейл. Клієнт отримає необхідний документ, не контактуючи з посадовою особою, не виходячи з дому. Це стане можливим вже протягом наступного року", - зазначив чиновник.

Він також нагадав, що з 2013 р. в Україні діє єдиний автоматизований кадастр і єдина база даних, завдяки чому реєстрація земельних ділянок відбувається в рази швидше.

"Сьогодні система щодня реєструє в середньому по 5 тис. дільниць у день, за дев'ять місяців 2013 року зареєстровано близько 800 тисяч нових ділянок", - підкреслив Тимченко.

Разом з тим він повідомив, що до роботи Національної кадастрової системи є ще маса зауважень. "У всьому світі кадастр - це постійний процес, і Україна не виняток. У щоденному режимі ми вдосконалюємо систему, розвиваємо функціонал, оновлюємо, а головне, виправляємо помилки. Величезною проблемою є якість даних, зібраних за 20 років реформи, на виправлення яких підуть роки", - йдеться в матеріалі.

Докладніше читайте в статті "Земельні відносини: через інновації до порядку" в свіжому номері "Дзеркала тижня. Україна".

Читайте також:

Спрощено порядок реєстрації прав на землю

Дозвіл на перепланування житлових будинків пропонують скасувати

Кадастровий абсурд: виробничий брак чи спланована диверсія?

Депутати спростять процедуру виділення земельних ділянок

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі