"Серйозне, орієнтоване на результат розслідування – це ключ до відчуття безпеки", - підкреслив дипломат.
У цей же час, голова представництва Євросоюзу в Україні Ян Томбінський висловив співчуття рідним Павла Шеремета і його колегам, "завдяки яким в Україні існують незалежні та вільні медіа".
"Шокована загибеллю Павла Шеремета. Талановитий журналіст і товариська людина. Думками з його родиною і "Українською правдою", - написала на своїй сторінці в Twitter посол Великобританії Джудіт Гоф.
Міністр закордонних справ Литви Лінас Лінкявічус теж написав на своїй сторінці в соціальній мережі, що новини про вбивство Шеремета його шокували.
"Чекаю ретельне розслідування", - підкреслив литовський дипломат.
Представник США у ОБСЄ Данієль Баєр назвав загибель журналіста "неймовірною втратою".
"Вбиство Павла Шеремета через підрив автомобіля в Києві – це атака проти журналістів, свободи і майбутнього України", - зауважив він в Twitter.
Спікер Сейму Латвії Інара Мурнієце також прокоментувала загибель журналіста словами: "Журналістика – відповідальна і небезпечна професія, місія і спосіб життя. Вічний спокій П. Шеремету".
Тим часом, у МВС назвали основні версії вбивства Шеремета. За словами, радника глави МВС Зоряна Шкіряка, насамперед, це професійна діяльність журналіста. Він також не став виключати того, що вбивство могло стати результатом конфлікту журналіста з певними особами, і слідство не відкидає цього варіанту. Вранці в середу, 20 липня, в результаті вибуху підриву автомобіля загинув журналіст Павло Шеремет. Автомобіль належав керівнику "Української правди" Альоні Притулі.
На момент вибуху за кермом був Шеремет. Вибух стався о 7:45 ранку, коли журналіст виїхав з дому і проїхав кілька десятків метрів, на розі вулиць Богдана Хмельницького та Івана Франка навпроти ресторану "МкДональдс".
Слідкуйте за останньою інформацією в матеріалі "Загибель журналіста Павла Шеремета: всі подробиці".