У той же час оцінка наслідків заборони грального бізнесу протилежно відрізняється від підтримки її заборони. Лише 17% вважають, що вона виявилася успішною, проте 71% говорять, що вона була скоріше або повністю неуспішною. 79% респондентів вважають, що заборона сприяла переходу цього виду діяльності у тіньовий сектор економіки (13% так не вважають), 57% вважають, що вона призвела до зменшення надходжень у державний і місцевий бюджети (27% так не вважають). 43% стверджують, що заборона грального бізнесу призвела до зменшення кількості робочих місць, одночасно майже стільки ж мають протилежну думку.
Майже половина переконані, що такі дії держави жодним чином не вплинули на зменшення кількості людей, які витрачають гроші на азартні ігри (40% мають іншу думку). 57% вважають, що заборона не сприяла зменшенню кількості залежних від азартних ігор людей. У той же час 33% висловили протилежне твердження.
45% вважають, що немає ніяких переваг від можливої легалізації грального бізнесу в Україні. Разом з тим 38% вважають, що в результаті легалізації держава могла б отримати додаткові гроші, які буде платити гральний бізнес в якості податків.
Опитування Соціологічної групи "Рейтинг" проводилося 17-27 березня 2017 року серед 2000 респондентів методом особистого формалізованого інтерв'ю (face-to-face). Помилка репрезентативності дослідження не більше 2,2%.
Гральний бізнес заборонений в Україні з літа 2009 року. У грудні 2014 року міністр фінансів України Наталія Яресько заявила, що держбюджет може отримати додаткові 2 млрд грн податків на гральний бізнес, який необхідно вивести "з тіні".