З авіацією та реальними перешкодами: Як випробовують українські "Нептуни"

Фото
Поділитися
Ракетна програма зникла з пріоритетів державного оборонного замовлення.

На Одещині у понеділок, 27 квітня, відбувся черговий етап випробувань українського ракетного комплексу Р-360 "Нептун", повідомляє пресслужба Міністерства оборони України.

"Льотні випробування проводяться зі створенням реальних радіоперешкод для головки самонаведення ракети та залученням авіації - літаків Су-27", - йдеться у повідомленні.

Пуски ракет здійснюються з випробувального полігону Збройних сил України "Алібей".

Крилата ракета "Нептун" розроблена державним конструкторським бюро "Луч" у межах стратегічної програми "Ракетний щит". Її поява – важливий елемент підвищення ефективності берегової оборони, яка зможе вражати цілі противника на далеких відстанях.

Як повідомлялося, 18 лютого РНБО схвалила і передала на затвердження уряду проєкт Державного оборонного замовлення на 2020-2022 років.

У 2020 році на виконання державного оборонного замовлення планується витратити майже 26 млрд гривень, що на 16% більше, ніж у 2019 році. Виконуватимуть держоборонзамовлення 14 держпідприємств. Вони мають забезпечити виконання 90% замовлення. Решту 10% - мають закрити за рахунок імпорту.

Водночас вперше за останні роки пріоритетом нового оборонного замовлення не є ракетна програма, що викликає занепокоєння у військових та фахівців.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі