З 2025 року знання англійської мови офіцерами ЗСУ планують зробити обов'язковим – Хомчак

Поділитися
З 2025 року знання англійської мови офіцерами ЗСУ планують зробити обов'язковим – Хомчак © Генеральний штаб ЗСУ
Хомчак назвав це "амбітним завданням".

Головнокомандувач збройних сил України Руслан Хомчак заявив про те, що з 2025 року планують зробити володіння англійською мовою обов'язковим для офіцерів ЗСУ. Про це він розповів за підсумками телефонної розмови з начальником штабу оборони Великої Британії Ніколасом Картером.

"Ми поставили амбітне завдання - до 2025 року для кожного офіцера знання англійської мови має стати обов'язковою умовою проходження служби у Збройних силах України", - процитувала Хомчака пресслужба Генерального штабу ЗСУ в Facebook.

За його словами, досягнення сумісності з країнами-членами Північноатлантичного альянсу і нарощування бойових можливостей - це пріоритет розвитку Збройних сил України. Під час розмови Хомчак зазначив стратегічних радників високого рівня за вагомий внесок у реформування української армії. Він подякував за консультації генералам Гордону Месенджеру і Алану Річмонду.

У свою чергу Ніколас Картер запропонував спланувати і провести спільні навчання з підрозділами Сухопутних військ ЗСУ. Хомчак підтримав таку пропозицію. Він висловив надію на те, що більш детально навчання можна буде обговорити під час особистої зустрічі.

Читайте також: СБУ затримала вимагачів, які представлялися співробітниками спецслужби

Раніше Міністр оборони України Андрій Таран у розмові з американським колегою Марком Есперо повідомив про незворотність реформування української армії за стандартами НАТО. Щоправда, перед цим він заявляв про недосяжність швидкої адаптації Збройних сил України до стандартів НАТО.

Зазначимо, стандарти НАТО не можна розцінювати як критерії членства, і навіть найвища динаміка їх імплементації не гарантує приєднання до Альянсу. Ба більше, жодна з країн-членів НАТО не може похвалитися стовідсотковою імплементацією. Найвищий показник – у Норвегії і Румунії, найнижчий – у Албанії і Хорватії.

Однак тема стандартів НАТО стала заручником політичного дискурсу. Докладніше про реформування української армії за стандартами Альянсу, читайте у статті Данила Пилипчука "Стандартний набір" для ZN.UA.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі