Зазначається, що проєкт ЄС та ПРООН щодо реформування Верховної Ради розрахований на два роки.
"Один з компонентів цієї програми – це підтримка потенціалу і функціоналу секретаріату через роботу, так званого, офісу реформ, так як секретаріат – це кістяк будь-якого парламенту в будь-якій країні і ми зобов'язані забезпечити, щоб цей кістяк мав правильну структуру, щоб були правильно і прозоро налагоджені процеси і щоб там працювали люди, які можуть акумулювати ці знання, передавати їх, контролювати, координувати процес вже в парламенті", - сказала Герчева.
При цьому мета проекту полягає у покращенні законодавчого процесу та парламентського контролю, збільшення інституціональної спроможності Ради та її апарату, посилення прозорості та діалогу з суспільством.
Також, за словами Герчевой, в рамках реалізації проекту з реформування парламенту, ООН має намір проводити стажування новообраних депутатів Ради.
Зазначимо, що у Верховній Раді нового скликання буде скорочено кількість комітетів з 27 до 20. Детальніше про реформу паламента читайте в статті Юрія Сергучева "Назріла реформа парламенту: змінимо правила" в тижневику "Дзеркало тижня. Україна".