ЮНІСЕФ запустив платформу з протидії кібербулінгу

Поділитися
ЮНІСЕФ запустив платформу з протидії кібербулінгу Булінг у мережі може маскуватися під «просто жарти» © globalscience.ru
Більшість підлітків стикалося з цькуванням у мережі.

Кожен шостий підліток в Україні стикався з цькуванням, погрозами чи шахрайством у мережі. Лише 22% підлітків віком від 13 до 15 років не стикалися з онлайн-небезпеками.

Як відрізнити кібербулінг від жартів? Якими є наслідки кібербулінгу? Чи передбачено покарання за кібербулінг? Фахівці ЮНІСЕФ отримали ці запитання від молоді з різних куточків світу.

Проаналізувавши, як підлітки розуміють, що таке приватність та особисті дані, об'єднавшись з експертами із цифрової безпеки, ЮНІСЕФ створила освітню платформу, що пояснює, як розпізнати кібербулінг, говорити про нього та протидіяти цьому явищу.

Презентація спільної роботи фахівців відбулася 11 лютого, у День безпечного Інтернету.

Нагадаємо, в січні 2019 року в Україні набув чинності закон, яким передбачено штраф за буллінг і приховування працівниками навчальних закладів випадків знущань над дітьми.

За рік суди розглянули близько 300 справ про булінг. Зі 122 із них уже винесено рішення і визначено покарання: штрафи, громадські роботи, публічні вибачення, попередження та усні зауваження.

Докладніше про підліткове цькування читайте у статті Алли Котляр "Буллінг. З широко закритими очима".

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі