Вручення повістки: що має робити військовозобов’язаний після її отримання

Поділитися
Вручення повістки: що має робити військовозобов’язаний після її отримання
Особа, яка отримала повістку, має прийти до ТЦК.

В Україні триває воєнний стан та загальна мобілізація, що введені через військову агресію Росії. Мобілізації підлягають військовозобов'язані чоловіки від 18 до 60 років, які отримують повістки. Начальник мобілізаційного відділення Дарницького району ТЦК у Києві Володимир Новосядлий у матеріалі Факти ICTV розповів, як відбувається вручення повісток та що повинен робити особа, якщо вона отримала повістку.

Він пояснив, що співробітники Територіального центру комплектування та соціальної підтримки (ТЦК та СП) отримують конкретні адреси військовозобов’язаних відповідних спеціалізацій, якими необхідно поповнити лави ЗСУ.

"Маршрут групи визначається згідно з поставленим нам мобілізаційним розпорядженням. Визначається категорія військовозобов’язаних, які підлягають виклику, залежно від цього формують пропозиції щодо повідомлення. Вони затверджуються розпорядженням начальника ТЦК", – сказав Новосядлий.

Що треба робити після отримання повістки

Після того, як військовозобов'язаний одержав повістку, він має з’явитися до ТЦК у зазначений у документі час. Слід зазначити, що військовозобов’язаного не відправлять одразу на фронт після отримання повістки.

Також військовозобов'язаний з собою повинен мати такі документи:

  • паспорт;
  • ідентифікаційний код;
  • військово-обліковий документ;
  • медичні документи;
  • посвідчення водія (за наявності);
  • інформацію про освіту;
  • документи про склад сім’ї, наявність дітей або догляд за особами з інвалідністю.

Після перевірки документів, військовозобов’язаного направляють на проходження ВЛК. За результатами висновку ВЛК вже приймають рішення щодо ступеня придатності або непридатності людини до військової служби.

З висновком ВЛК військовозобов'язаний має повернутися до мобілізаційного відділу, де пропонують пройти навчання у навчальних центрах.

Крім того, йому буде необхідно пройти тест "Адаптивність 200", в якому потрібно відповісти на 200 питань, що допоможуть визначити його рівень стійкості до стресів, комунікаційних здібностей та соціалізації. Якщо людина не проходить цей тест, її не рекомендують до військової служби.

В Україні багато чоловіків і жінок йдуть добровольцями до армії, щоб захищати свою країну. Так, було затверджено порядок, за яким добровольці можуть отримати статус учасника бойових дій.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі