Військовий конфлікт на сході та коронавірус: соціологи назвали ключові проблеми для України

Інфографіка
Поділитися
Військовий конфлікт на сході та коронавірус: соціологи назвали ключові проблеми для України © vgorode.ua/
На особистому рівні найважливішими проблемами респонденти вважають низькі зарплати та високі тарифи.

Військовий конфлікт на сході України, відсутність роботи, безробіття та епідемія коронавірусу є ключовими проблемами для України. Про це свідчать результати опитування, проведеного Соціологічною групою «Рейтинг» упродовж 24-28 березня. 

Зазначається, що 47% опитаних до ключових проблем України відносять військовий конфлікт на Сході України, 37% -  відсутність роботи, безробіття, 35% - епідемію коронавірусу.

27% опитаних вважають важливою проблемою низький рівень зарплат і пенсій, 21% – хабарництво та корупцію у владі, по 19% – некомпетентність влади та підвищення тарифів на комунальні послуги, 16% – неможливість отримати якісне медичне обслуговування.

Так, у порівнянні з липнем 2020 року, удвічі зросла кількість тих, хто вважає епідемію коронавірусу важливою проблемою для країни. 

Натомість, на особистому рівні найважливішими проблемами респонденти вважають низький рівень зарплат та пенсій (38%) та підвищення тарифів на комунальні послуги (35%).

25% опитаних вважають особистою проблемою  епідемію коронавірусу, 24% - військовий конфлікт на сході України, 23% - підвищення цін на основні товари та послуги, 23% - відсутність роботи, безробіття.

Неможливість отримати якісне медичне обслуговування особистою проблемою вважають 16%, хабарництво та корупцію у владі – 14%, некомпетентність влади – 13%.

Соціологи зазначають, що з липня 2020 року значно зросла кількість тих, хто вважають особистими проблемами, підвищення тарифів та епідемію коронавірусу. 

Опитування проводилося упродовж 24-28 березня 2021 року серед населення України віком від 18 років і старші в усіх областях, крім тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу. Вибірка репрезентативна за віком, статтю і типом поселення. Вибіркова сукупність: 2000 респондентів. Метод опитування: особисте формалізоване інтерв’ю (face-to-face). Помилка репрезентативності дослідження з довірчою імовірністю 0,95: не більше 2,2%.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі