8 жовтня в зоні антитерористичної операції випадків порушення перемир'я не було. Сьогодні, в рамках відведення техніки і озброєння калібру менше 100 міліметрів від лінії розмежування, представники ОБСЄ розпочали процес верифікації.
Про це повідомляє прес-центр АТО.
"Упродовж 2 днів міжнародні спостерігачі перевірять фактичну кількість відведеної техніки у нових місцях дислокації та її відповідність заводським номерам. Також сили АТО використовують перемир'я для відновлення інфраструктури Донбасу. Так, за сприяння груп цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України, спільно з фахівцями галузі у селищах Богоявленка, Єлізаветівка та Успенка Мар'їнського району відновлено стаціонарний телефонний з'язок. У самій Мар'їнці відремонтована базова станція одного з мобільних операторів. А нещодавно офіцери цивільно-військового співробітництва доставили гуманітарну допомогу на наші позиції у селищах Орловське, Чермалик, Новоселівка на Маріупольському напрямку. Продукти харчування, чай, кава, солодощі, сигарети волонтери громадських організацій збирали по всій Україні", - йдеться в повідомленні.
У середу, 7 жовтня, керівництво Спільного центру з контролю і координації питань припинення вогню і стабілізації лінії розмежування сторін (СЦКК), а також персонал СЦКК від України і Російської Федерації, провели відеоконференцію із заступником голови спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні Олександром Хугом.
У цей же день у Луганській області був завершено перший етап відведення танків ВСУ від лінії розмежування.
З 2-го жовтня в зоні антитерористичної операції незаконні збройні формування повністю дотримуються режиму припинення вогню. Трехсуточная тиша дозволила почати двосторонній процес відведення техніки і озброєння калібром менше ста міліметрів від лінії розмежування. Процес відведення озброєнь в зоні АТО триватиме 41 день.