В умовах браку польових кухонь у зоні АТО Міноборони розпродає їх як "надлишкове майно"

ZN.UA Ексклюзив
Поділитися
В умовах браку польових кухонь у зоні АТО Міноборони розпродає їх як "надлишкове майно"
Перевірка виявила, що система аутсорсингу в тому вигляді, в якому вона реалізована в армії, не в змозі забезпечити якісне харчування особового складу, особливо в польових умовах на блокпостах.

Кабінет міністрів не забезпечив організацію ефективної системи матеріально-технічного забезпечення, зокрема харчування, в зоні проведення антитерористичної операції.

До такого висновку прийшла інспекція з питань контролю за діяльністю військових формувань президентської адміністрації. Висновки викладені в абсолютно секретному документі за №06-14-124Т від 23.06.2014 року, з текстом якого вдалося ознайомитися ZN.UA.

В документі представники АП також зазначили, що система аутсорсингу в тому вигляді, в якому вона реалізована в армії, не в змозі забезпечити якісне харчування особового складу, особливо в польових умовах на блокпостах. Судячи з доповіді інспекторів, у військах взагалі відсутнє польове холодильне обладнання для зберігання свіжого м'яса, риби та інших продуктів.

Як зазначає оглядач ZN.UA Дмитро Менделєєв, це обладнання нескладно виявити в збройних силах, однак, знаходиться в переліку надлишкового військового майна, призначеного для реалізації, який Міноборони в липні направив на узгодження в міністерства і відомства (документ).

В цей перелік включено не тільки обладнання для організації харчування солдатів у польових умовах, але і ємності для зберігання і транспортування води, проблеми з забезпеченням якої відомі всім не з чуток.

У цьому ж переліку, крім польових холодильників, знаходяться й польові кухні, та модульні кухні-їдальні, і польові пекарні, і навіть цілі хлібокомбінати. І все це майно так званої другої категорії, тобто, цілком придатне до використання. Генштаб цей перелік погодив.

Зазначимо, що Міноборони 18 червня надіслало листа до Кабінету міністрів за №220/4252 (документ), де повідомляється, що з урахуванням досвіду продовольчого забезпечення в ході АТО збройні сили необхідно забезпечити сучасними зразками технічних засобів приготування їжі, транспортування і зберігання продовольства і води в польових умовах, зокрема, модульних їдалень, холодильників-рефрижераторів, хлібопекарень малої потужності і т.д.

Подробиці читайте в свіжому номері "Дзеркала тижня. Україна" у статті Дмитра Менделєєва "З чого починається Батьківщина?..". !zn

Читайте також:

В уряду закінчилися гроші на медикаменти для сил АТО

Сім'ям загиблих військовослужбовців виділять по 609 тис. грн допомоги

Командир батальйону "Донбас" не виключає закінчення АТО у вересні

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі