В Україну доставили першу партію ліків для ВІЛ-інфікованих жителів Донбасу

Поділитися
В Україну доставили першу партію ліків для ВІЛ-інфікованих жителів Донбасу Здоров'я тисяч дітей і дорослих на окупованих територіях Луганської та Донецької областей буде поставлено під загрозу, якщо їх щоденна антиретровірусну терапія буде перервана © вич.рф
Ліки надають можливість продовжити антиретровірусну терапію протягом року для більш ніж 8 тисяч ВІЛ-інфікованих дорослих і дітей.

17 серпня в Україну була доставлена перша партія життєво необхідних антиретровірусних препаратів для ВІЛ-інфікованих дорослих та дітей, які постраждали від військового конфлікту в Донбасі, повідомляє прес-служба ЮНІСЕФ.

Ця поставка була здійснена після підписання угоди між Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) та Глобальним фондом для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією на суму 3.7 млн дол.

Доставлені в Україну ліки надають можливість продовжити антиретровірусну терапію протягом року для більш ніж 8 тисяч ВІЛ-інфікованих дорослих і дітей, а також проводити тестування на ВІЛ більше ніж 31 тисячу вагітних жінок та їх дітей.

В ЮНІСЕФ підкреслили, що здоров'я тисяч дітей і дорослих на окупованих територіях Луганської та Донецької областей буде поставлено під загрозу, якщо їх щоденна антиретровірусну терапія буде перервана.

Також в організації зазначили, що наступні партії ліків будуть доставлені в Україну найближчим часом.

Раніше дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) повідомляє, що майже 1,3 млн жителів Донбасу зіткнулися з нестачею води у зв'язку з пошкодженою системою водопостачання в результаті бойових дій.

У лютому Всесвітня продовольча програма (WFP)розширила допомогу жителям Східної України, які постраждали в результаті бойових дій в зонах конфлікту. Агентство ООН передало продовольчі пайки і купони на продукти майже 190 тисяч людей, які були змушені тікати з рідних місць або не можуть покинути прифронтову смугу.

Наприкінці червня управління верховного комісара ООН у справах біженців заявило, що на даний момент в інших державах налічується 900 300 українців, які подали заяву на отримання статусу біженця чи іншої форми легального перебування.

На початку липня делегації Програми розвитку ООН (ПРООН) та Представництва Європейського Союзу в Україні пообіцяли сприяти у вирішенні питання оптимальної організації пропускного режиму в зону АТО.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі