В України з'явиться новий туристичний логотип

Поділитися
В України з'явиться новий туристичний логотип В основу логотипу покладено принцип «II» - об'єднання нібито несумісних ідей і речей
Якщо бренд затвердить Держтуризмкурорт, він стане офіційним для України і з'явиться на сторінках брошур, путівників, в офіційних листах, буде презентувати Україну на міжнародних форумах.

Концепція, заснована на двох паралелях, що мирно співіснують і не виключають одна одну
Концепція, заснована на двох паралелях, що мирно співіснують і не виключають одна одну

Українські дизайнери розробили новий туристичний логотип країни для турвиставки у Берліні. Якщо його затвердить Держтуризмкурорт, логотип з'явиться у всіх путівниках по Україні та у всіх офіційних листах. Бренд, окрім логотипу, включає в себе ще музичний джингл - коротку музичну заставку, яка буде поєднувати етнічні та сучасні мотиви, пише видання "Вести".

Бренд буде розроблено на грантові гроші, розробка коштуватиме 240 тис. грн. "Німецьке товариство міжнародного співробітництва GIZ провело тендер і замовило розробку туристичного бренду України. Саме це товариство фінансує участь нашої країни у туристичній виставці у Берліні. Вони проводили тендер для підрядників, там було близько десяти учасників", - цитує видання слова одного з розробників нового бренду Валерія Пекаря.

Якщо бренд затвердить Держтуризмкурорт, він стане офіційним для України, з'явиться на сторінках брошур, путівників, в офіційних листах. Він буде презентувати Україну на міжнародних форумах.

Бренд було розроблено протягом 40 днів, за цей час придумали три концепції лого. У підсумку за основу взяли першу: "В основу було покладено принцип "I" (об'єднання буцімто несумісних ідей і речей). Потім розробили кілька варіантів графічних рішень. В одному з них літера "U" (від англ. Ukraine) об'єднує різні символи або малюнки - наприклад, рок-гітару як символ сучасної музики і бандуру як символ української музичної традиції. Це може бути що завгодно - на вибір того, хто буде використовувати бренд", - розповів Пекар.

В основі другої концепції лежала грецька буква U, що символізує об'єднання і рівновагу. Третя концепція базувалася на двох паралелях, які мирно співіснують і не виключають одна одну. Після обговорення концепцій з дизайнерами, маркетологами та представниками Держтуризмкурорту, в остаточному варіанті основою було вирішено залишити першу концепцію.

Нагадаємо, першою спробою розробки символу України були персонажі Спритко і Гарнюня - намальовані хлопчик і дівчинка в українських костюмах. Спритко і Гарнюня не є офіційними символами України, але можуть використовуватися як сувенірна продукція. !zn

Читайте також:

Київ посів перше місце у туристичному рейтингу міст Європи

Кияни обрали новий логотип столиці

Спритко і Гарнюня вигадали нову схему ухилення від тендерного законодавства

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі