В Україні відкриють майже вісім тисяч вакансій соцпрацівників

Поділитися
В Україні відкриють майже вісім тисяч вакансій соцпрацівників Карантин оголив проблему нестачі кадрів © znaj.ua
За період карантину було виявлено 35 тис. сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Міністерство соціальної політики вважає за необхідне для подолання наслідків коронавірусної інфекції додатково ввести 7 922 посад спеціалістів із соціальної роботи в регіонах.

"В період коронавірусу збільшилася потреба у соціальних послугах для сімей з дітьми в групі ризику! Оцінка потреб сім'ї та соціальний супровід сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, здійснюють фахівці із соціальної роботи, які працюють в центрах соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді", - йдеться в повідомленні прес-служби Мінсоцполітики.

У відомстві зазначають, що лише за період карантину було виявлено 35 тис. сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах.

За даними міністерства, також вимагають додаткової уваги сім'ї, до яких з інтернатних установ системи освіти повернулося 42 тис. дітей, що в свою чергу втричі збільшує навантаження на цих фахівців.

"Розуміючи складність ситуації, пов'язаної зі збільшенням кількості сімей, які потребують професійної допомоги, недостатність фахівців з соціальної роботи, Мінсоцполітики вважає необхідним для подолання наслідків коронавирусной інфекції додатково ввести 7 922 посад фахівців із соціальної роботи", - заявляють в міністерстві.

Зазначається, що враховуючи, що в регіонах вже працює понад 3 тис. спеціалістів з соціальної роботи, введення додаткових посад сприятиме своєчасному виявленню сімей, які потребують допомоги, максимального їх охопленню соціальною роботою і соціальними послугами, запобігання влаштування дітей до установи інституційного догляду і виховання.

Читайте також: В Україні можуть неправильно порахувати сиріт через звільнення 12 тисяч соцпрацівників - Кулеба

Раніше експерт з прав дітей Людмила Волинець розповіла про те, що міністерство соціальної політики запропонувало госпіталізувати здорових дітей разом з хворими коронавірусом батьками. Виходом для дітей могли б стати майже 100 притулків і ЦСПРД по Україні у яких є ізолятори. Але вони вже переповнені на 150%.

Детальніше про захист прав дитини в Україні в умовах пандемії читайте в статті Алли Котляр "Їхати не на чому, бігти - нікому".

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі