Так, за результатами звіту, станом на червень 2017 року, ситуація у сфері працевлаштування для ВПО погіршилася. Станом на червень 2018 рівень зайнятості таких осіб зменшився на 6% порівняно з березнем і склав 46% ВПО.
Крім того, з грудня 2017 продовжив падати середній дохід ВПО.
"Станом на червень середній дохід ВПО знизився до менше ніж 2100 грн, або 77 доларів США в місяць", - йдеться у звіті.
Дослідження показують, що через високі ціни на ліки і послуги медицина перестає бути доступною для все більшого числа ВПО.
"Україна переживає найбільшу кризу, пов'язану з переміщенням осіб у Європі, з часів подій на Балканах в 1990-х. Понад 3,4 мільйона постраждалих від конфлікту людей в Україні потребують гуманітарної допомоги", - підкреслив голова представництва МОМ в Україні Томас Лотар Вайс.
Раніше повідомлялося, що Литва прийняла рішення надати постраждалим від російської військової агресії районам Донбасу 1 млн євро гуманітарної допомоги.
Також зазначалося, що приблизно 59% пенсіонерів з числа ВПО не отримують виплати .
Україна посідає восьме місце за кількістю ВПО після Сирії, Колумбії, Ірану, Судану, Ємену, Нігерії та Південного Судану. Докладніше про те, з чим стикаються переселенці в Україні читайте у статті автора Ольги Новікової "Шлях переселенця: від адаптації до інтеграції" в тижневику "Дзеркало тижня. Україна".