В Україні стартував конкурсний відбір кандидатів у помічники ветерана: як подати заявку

Поділитися
В Україні стартував конкурсний відбір кандидатів у помічники ветерана: як подати заявку
Заявки приймаються онлайн, кандидати мають пройти тестування та співбесіду.

1 липня стартує процес прийому заяв в електронному форматі на конкурсний відбір кандидатів на посади помічників ветерана у межах пілотного проекту, що триватиме у Вінницькій, Дніпропетровській, Львівській та Миколаївській областях. Про це повідомляє Міністерство у справах ветеранів України.

Помічники ветеранів у громадах стануть для героїв наставниками і координаторами повернення з реалій війни до мирного буття. Їхнім завданням буде, передусім, індивідуальний професійний супровід у межах системи переходу від військової служби до цивільного життя наших Захисників та Захисниць, які повертатимуться з фронту та служби додому. Йдеться про консультування, організаційну роботу, представлення інтересів, навчання, працевлаштування тощо.

Відбір у корпус помічників ветерана здійснюватиметься за допомогою цифрових інструментів максимально прозоро.

Кандидатом у помічники ветерана може стати громадянин України, ветеран війни, член сім’ї ветерана, постраждалий учасник Революції Гідності, член сім’ї загиблого або померлого Захисника чи Захисниці України, який володіє українською мовою, проживає у громаді, де мешкають і отримувачі відповідного соціального супроводу, має освіту не нижче рівня молодшого бакалавра та перебуває на обліку в Єдиному державному реєстрі ветеранів війни і має реєстраційний номер облікової картки платника податків (РНОКПП).

Але головне, наголосили у Мінветеранів, людина має відчувати сили стати центром ветеранського життя у своїй територіальній громаді.

Після конкурсного відбору заяв кандидати проходитимуть спеціалізоване навчання та будуть працевлаштовані в сервісному офісі у справах ветеранів в одній з областей, що беруть участь у пілотному проекті.

Кандидат на посаду помічника ветерана подає заяву в електронній формі на участь у конкурсі винятково через інформаційний портал Е-ветеран.

Відбір кандидатів у помічники ветерана включає тестування за допомогою засобів програмного забезпечення та співбесіду, яку проводить комісія, утворена органом місцевого самоврядування, із залученням психологів.

Для заповнення заяви кандидатам потрібно мати:

  • електронний підпис: файловий ключ, апаратний ключ або Дія.Підпис;
  • документ про освіту;
  • членам сім’ї ветерана – документ, що підтверджує родинні зв'язки.

Як припускала торік Юлія Лапутіна, після завершення війни в Україні буде близько чотирьох мільйонів ветеранів та членів їхніх сімей, яким будуть необхідні пільги.

Ветерани та їх рідні мають право на пільги, які відображені у Законі України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту». Нагадаємо, хто з членів сім’ї ветерана війни має право на пільги після його смерті.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі