Міністерство у справах ветеранів України планує створити інтерактивний онлайн музей ідентичності Ветерана. Про це повідомила пресслужба відомства за підсумками онлайн-зустрічі міністерки у справах ветеранів України Юлії Лапутіної та команди Мінветеранів з представниками Світового конгресу українців.
Під час зустрічі було презентовано відповідний проєкт, головною метою якого є розповісти світовій спільноті про ідентичність українців, а також розкрити правдиву історію України та її ветеранів-захисників у доступний цифровий спосіб.
Заступник міністра у справах ветеранів з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Тетяна Калита підкреслила, що ініціатива зі створення онлайн-музею дасть можливість краще ознайомитися з важливою історичною інформацією молодому поколінню.
«Це дасть можливість світу сприймати всю інформацію про нас у доступній прийнятній формі. Особливо це стосується сучасної молоді, яка надає перевагу цифровому контенту - коротким текстам, відео, анімації, які є для них зрозумілими. Також контент має бути перекладений на основні міжнародні мови, що дозволить донести безбар'єрно всьому світу про те, як був сформований Український Ветеран, яка його ідентичність, хто такі Захисники та Захисниці», - зазначила Калита у зверненні до присутніх.
Нагадаємо, що раніше стало відомо, хто з добровольців отримає статус УБД після закінчення війни.
Війна стала для українців об'єднавчим фактором. Чи приведе це надалі до більшої згуртованості українців і запиту на «просунуті» соціальні реформи? Чи позитивні зміни в суспільстві тимчасові й поступово зійдуть нанівець після війни? Про це у статті Олександра Кітраля «Війна формує з українців «нових людей» розмірковують експерти.