Університет Шевченка запустив перші в Україні безкоштовні онлайн-курси

Поділитися
Університет Шевченка запустив перші в Україні безкоштовні онлайн-курси © online.knu.ua
На відміну від класичного дистанційного навчання, запропонований КНУ формат передбачає вільний доступ до курсу всіх охочих. Поки вивчати можна буде тільки бренд-менеджмент.

Київський національний університет імені Тараса Шевченка запустив перший в Україні проект з онлайн-навчання студентів.

Поки у проекті "Університет онлайн" доступний тільки один курс - "Бренд-менеджмент" доцента економічного факультету університету Андрія Длігача, але з часом перелік курсів буде розширено.

Реєстрація на курс стартувала на сайті проекту з 1 липня, сам курс розпочнеться 16 вересня 2013 року.

Кожен курс буде складатися з відеолекцій викладачів вишів та інтерактивних тестів. Студенти зможуть спілкуватися один з одним і з викладачами на форумі.

Як повідомив AIN.UA глава проекту Іван Примаченко, на даному етапі роботи університет буде запускати в онлайні адаптовані, вже існуючі популярні курси.

"Також ми розглядаємо можливість розробляти курси спеціально для онлайну. Пріоритетні напрямки, за якими ми збираємося пропонувати онлайн-курси - це економіка, право, комп'ютерні науки, іноземні мови...", - розповів він.

Доступ до курсу надається безкоштовно, і найближчі кілька курсів також будуть пропонуватися без оплати. Створення платних курсів у найближчій перспективі в університеті не розглядають.

"У рамках першого експериментального курсу університет не видає сертифікати - ми повинні переконатися, що методи контролю знань слухачів, які використовуються нами в рамках курсу, достатні для видачі сертифікатів. За результатами цього експерименту будуть прийматися подальші рішення з цього питання", - зазначив глава проекту.

Формат масових онлайн курсів відрізняється від класичного дистанційного навчання, яким займається цілий ряд українських вишів досить давно. Він передбачає створення відеолекцій, інтерактивних тестів, форуму для спілкування студентів і викладачів, а також спочатку створюється у розрахунку на масовість - участь сотень і тисяч студентів одночасно. Крім того, на відміну від класичного дистанційного навчання, цей формат передбачає вільний доступ до курсу всіх охочих. !zn

Читайте також:

Українським старшокласникам дозволять обирати предмети

Польські виші заманюють українських студентів високою стипендією і хорошими гуртожитками

Харківські студенти замість рефератів будуть писати статті для Вікіпедії

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі