На летовищі "Мрію" зустріли президент Володимир Зеленський, секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов та інші уповноважені особи.
Літак доставив до України близько 1300 кубічних метрів вантажу (максимальна вантажопідйомність "Мрії" - 250 тонн). Рекорд планують зафіксувати у книзі рекордів Гіннеса.
Раніше медичні засоби для боротьби з епідемією коронавірусу до України привозили "Боїнги". Зокрема, ці літаки доставляли з Китаю гуманітарний вантаж дезінфектантів, масок, рукавичок, апаратів ШВЛ тощо.
Водночас Boeing значно поступаються вантажопідйомністю українській "Мрії". Тож, аби привезти необхідну кількість вантажу, потрібно більше рейсів.
14 квітня Ан-225 "Мрія" привіз до польської Варшави кількасот тонн медичної продукції з Китаю. Зокрема, близько семи мільйонів медичних масок та сотні тисяч захисних комбінезонів і шоломів.
З 23 березня до України прибули декілька літаків з Китаю та ОАЕ, вони привезли гуманітарну допомогу для боротьби з COVID-19, а літак з Об'єднаних Арабських Еміратів – ще й евакуйованих з країни українців.
В Офісі президента плуталися у даних щодо кількості привезених засобів захисту, а також не повідомляли, які саме тести прибули з Китаю: експрес чи ПЛР. Україна здатна виробляти вітчизняні захисні костюми, маски та точні ПЛР-тести, натомість усе необхідне для протидії коронавірусу завозиться з-за кордону.