Українців закликають підтримати співвітчизників в окупації: як це зробити

Поділитися
Українців закликають підтримати співвітчизників в окупації: як це зробити © lettersoflove.org.ua
«Листи любові» мають стати рятівною соломинкою для мешканців містечок і сіл, куди завітав «рускій мир».

В Україні запустили сайт lettersoflove.org.ua, де кожен українець може написати теплі слова підтримки співвітчизникам, які залишилися в тимчасово окупованих росіянами містах та селах.

«Наразі під російською окупацією перебуває 20% України, включно з Кримом та Донбасом. З кожним днем окупаційний режим стає дедалі жорстокішим до українців. Їм не дозволяють виїжджати з регіонів, мобільний зв’язок та інтернет обмежені та контрольовані. Українці на ТОТ стали фактично заручниками. Живучи п’ятий місяць у постійному відчутті страху та небезпеки, вони морально втомлюються, зневірюються у власному майбутньому та почуваються безпорадними. «Листи любові» мають стати рятівною соломинкою для наших рідних і друзів, довести, що ми не забули про них, що ми з ними та будемо боротися за них. Покажімо українцям на ТОТ, як сильно ми їх любимо та як чекаємо на зустріч із ними після нашої перемоги!», - пояснює виконавча директорка ХОБФ «Об’єднання» Анастасія Гришко.

Писати можна як конкретним людям, так і усім жителям будь-якого населеного пункту, що наразі є окупованим. Загалом організатори проєкту планують зібрати щонайменше 10 тисяч послань та доправити до пунктів призначення всіма можливими способами: в онлайн-форматі, роздрукованому вигляді тощо.

«Наше ключове завдання – показати людям на ТОТ, що ми про них пам’ятаємо.  Що ми повернемося, що ми обнімемося, що ми знову будемо разом. І щоб донести ці послання, ми будемо дуже креативними та винахідливими. Адже кожен «лист любові» має дійти до адресата», – додає операційна директорка Gres Todorchuk Дарія Любімова.

Проєкт «Листи любові» реалізує комунікаційна агенція Gres Todorchuk. Він стане частиною масштабної комунікаційної кампанії, створеної за сприяння громадських організацій, які працюють із гуманітарними та інформаційними питаннями на тимчасово окупованих територіях (ГО «СВОІ» (Запоріжжя), ГО «Молоді Ініціативні» (Херсонська область), Foundation «UNION» (Херсонська область). Заходи у межах кампанії сприятимуть утриманню цієї теми в постійному фокусі уваги України та світу.

Спілкування з оточуючими під час війни вимагає від нас більшої чутливості й обережності, ніж у мирний час. Особливо це актуально, коли взаємодієш із тими, хто перебував у зоні активних бойових дій (це може стосуватись як військових, так і цивільних). Про деякі особливості спілкування з такими людьми – у статті психолога Дарії Отич «Любов перемагає війну» у ZN.UA.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі