Українці в Польщі: як перевірити статус тимчасового захисту

Поділитися
Українці в Польщі: як перевірити статус тимчасового захисту © ZN.UA
Батьки можуть перевірити статус дитини.

Багато українців були змушені виїхати за кордон, рятуючись від війни. За даними ООН, найбільше українських біженців зі статусом тимчасового захисту, перебуває в Польщі.

В Міністерстві з питань реінтеграції тимчасово окупованих території розповіли, як українські шукачі притулку у Польщі можуть перевірити статус тимчасового захисту.

Відтепер українці, які знайшли прихисток у Польщі, можуть перевірити статус тимчасового захисту онлайн.

  • Перевірити дані про себе чи дані своєї дитини можна через електронний реєстр PESEL, створений Міністерством цифровізації Польщі, перейшовши за посиланням.
  • Далі необхідно пройти авторизацію через електронний профіль або ж онлайн-банкінг. Також потрібно буде погодитися з правилами використання сервісу та підтвердити згоду цифровим підписом.
  • Після цього відкриється вікно з вашими даними. Тут необхідно звернути увагу на пункт Status cizoziemca, де будуть зазначені актуальні дані про статус тимчасового захисту особи.
  • Актуальність тимчасового захисту буде вказана поміткою UKR. Якщо статус не актуальний, вам необхідно звернутися до органів муніципального управління за місцем вашого перебування.

Українські біженці, які на даний час проживають у Польщі, помилково все частіше втрачають статус UKR, хоча дотримуються всіх правил, передбачених польською владою. Як розповідають біженці, після перетину кордону вони повернулися до Польщі за встановлені 30 днів, але все одно втрачали право на виплати.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі