Україні потрібен закон про неможливість держслужби без військового досвіду – Горбулін

Поділитися
Україні потрібен закон про неможливість держслужби без військового досвіду – Горбулін © Getty Images
Натомість закон про «економічне бронювання» академік вважає шкідливим.

Аби внормувати настрої суспільства щодо мобілізації, потрібно прийняти закон, який передбачає обов’язкову наявність військової служби для державних чиновників, вважає академік, перший віцепрезидент Національної академії наук України, голова Наглядової ради Українського інституту безпекових досліджень Володимир Горбулін.

В інтерв’ю «Укрінформу» він зазначив, що покращити ситуацію із мобілізацією на військову службу в Україні зможе лише відчуття справедливості. При цьому закон про «економічне бронювання» в такому разі лише погіршуватиме ситуацію.

«Ніякої легалізації відкупів від виконання громадянського обов’язку захищати державу. Натомість потрібен закон про неможливість перебування на державній службі без військового досвіду, наприклад, з 2027 року», - зазначив Горбулін.

На його думку, чиновники мають поступово пройти через фронт, а їх заміна на місцях має відбуватися за рахунок ветеранів та жінок.

«Усе це має бути закріплено рішеннями Ставки Верховного Головнокомандувача – це відновить мотивацію суспільства та об’єднає його у складний момент, який нині переживає Україна», - додав аналітик.

Зазначимо, що міфи про економічне бронювання проаналізував у своєму матеріалі Андрій Длігач, який аргументовано доводить, для чого ця ініціатива потрібна державі.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі