Україна не надаватиме військову допомогу жодній зі сторін конфлікту в Нагірному Карабаху - Аваков

Поділитися
Україна не надаватиме військову допомогу жодній зі сторін конфлікту в Нагірному Карабаху - Аваков © trend.az
Раніше про це висловилася народна депутатка зі "Слуги народу".

Україна не буде надавати військову підтримку в конфлікті в Нагірному Карабаху жодній зі сторін, написав в Twitter міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

"Україна не буде надавати військову допомогу в азербаджано-вірменському конфлікті жодній зі сторін. А ось медичну допомогу - таблетки для депутатів, які надто вже фантазують, треба б пошукати усією країною", - йдеться в повідомленні.

В "Інтерфакс-Україна" зазначили, що швидше за все Аваков зробив таку заяву після слів народної депутатки зі "Слуги народу" Людмили Марченко про нібито готовність України надати військову допомогу Азербайджану, якщо виникне така необхідність.

В ефірі одного з телеканалів вона заявила про надання допомоги в правовому і ресурсному полі й додала, що "впевнена, якщо питання постане так гостро, то Україна не пройде повз".

Нагадаємо, вранці 27 вересня Вірменія і Азербайджан звинуватили один одного в наступальних діях і ракетному обстрілі житлових кварталів в регіоні Арцах (нинішній Нагорний Карабах і прилеглі території).

Обидві держави оголосили військовий стан, а Вірменія - ще і загальну мобілізацію.

Конфлікт між Азербайджаном і Вірменією почався через Нагірний Карабах в 1988 році, коли населена переважно вірменами Нагірно-Карабахська автономна область заявила про вихід з Азербайджанської РСР. Нагірний Карабах і сім прилеглих до нього районів - 20% території Азербайджану - знаходяться під окупацією збройних сил Вірменії. У травні 1994 року сторони досягли режиму припинення вогню. Територіальний конфлікт досі не врегульовано.

Баку почав наступ в Нагірному Карабасі, прагнучи відновити суверенітет над регіоном. Найближчі дні покажуть, чи вдасться Азербайджану досягти своєї мети. Поки ж азербайджанська армія взяла під контроль шість населених пунктів регіону і кілька стратегічних висот в зоні конфлікту. Про те, що відбувається в Нагірному Карабаху, читайте в статті Володимира Кравченка «Осіннє загострення».

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі