Україна на шляху до досягнення трьох стратегічних цілей: в Пентагоні оцінили наслідки контрнаступу ЗСУ

Поділитися
Україна на шляху до досягнення трьох стратегічних цілей: в Пентагоні оцінили наслідки контрнаступу ЗСУ © Поліція Рівненської області
ЗСУ стрімко покращують власні позиції напередодні зими.

За останні тижні українські воїни звільнили низку населених пунктів на Донеччині та Херсонщині, що стало черговим етапом вдалої контрнаступальної операції, яка розпочалася наприкінці літа. На даний момент ЗСУ близькі до досягнення трьох стратегічних цілей — посилення власних позицій на Донбасі, Харківщині та Херсонщині до настання зими. Таку думку висловила помічниця міністра оборони США з міжнародної безпеки Селеста Валландер, пише Reuters.  

За словами представниці Пентагону, ЗСУ вдало здійснюють контрнаступ на усіх трьох напрямках, але їхній подальший успіх сильно залежить від військової допомоги США та інших західних партнерів.

«Що ми спостерігаємо зараз? По-перше, приголомшливий успіх на передовій у Харківській області, а також ключові стратегічні успіхи українських сил у Донецькій та Луганській областях, зокрема, нещодавнє повернення контролю над містом Лиман. Зараз Україна, схоже, на шляху досягнення всіх стратегічних цілей. Але це вимагає продовження військової допомоги з боку США та міжнародної спільноти», — заявила Валландер.

Враховуючи останні успіхи української армії на півдні, вона припустила, що ще однією напрочуд важливою метою ЗСУ є відкинути російський плацдарм на лівий берег Дніпра у Херсонській області. Валландер зазначила, що для РФ це стане «великою поразкою» і позбавить Путіна амбіцій захопити Одесу, а також покращить оборонні позиції України напередодні зими. 

Раніше повідомлялося, що Пентагон створить нове командування у Німеччині для підтримки України.

Чому більшість росіян не готові віддавати своє життя за примарні мрії Путіна захопити Україну? Як кремлівський диктатор збирається викрутитися із вкрай важкого становища, в якому опинився, і на які категорії розділилося російське суспільство? У цьому розбирався Олексій Їжак у статті «Путін залишається сам: хто в росії хоче і хто не хоче воювати з Україною».

Поділитися
Дивіться спецтему:
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі