Слід зазначити, що від рішення Берліна залежить те, чи зможуть постачати нам німецькі Leopard й інші партнери, які мають їх на озброєнні. При цьому у Польщі заявили, що якщо країна все ж не отримає німецького дозволу на їх передачу Україні, то прийме відповідне рішення самостійно.
У Рамштайні не схвалили рішення про поставку танків Україні – міністр оборони Німеччини

У Рамштайні не змогли схвалити рішення про передачу Україні танків. Про це повідомив новий міністр оборони Німеччини Борис Пісторіус за результатами засідання, передає «Укрінформ».
За словами Пісторіуса, є аргументи «за» поставки та аргументи «проти». Їх висувають різні країни. Водночас за словами німецького міністра, Німеччина «стоятиме на шляху партнерів».
Водночас Пісторіус заявив, що його країна перевірить свої запаси танків Leopard для можливої поставки їх в Україну. Щоправда, як пише Spiegel, невідомо, чи їх доставлять.
Пісторіус стверджує, що серед партнерів «немає єдиної думки». За його словами, враження, нібито Німеччина блокує таке рішення, є помилковим. Міністр оборони заявив, що не може поки сказати, як має виглядати рішення про поставку танків. Він запевнив, що рішення про надання нам Leopard 2 буде «прийнято якнайшвидше» за погодженням з партнерами.
Крім того, Пісторіус заявив про майбутній пакет допомоги. За його словами, Німеччина поставить Україні додаткові озброєння та техніку на мільярд євро. Завдяки цьому «весняному пакету» загальний обсяг німецької військової допомоги з початку війни зріс до 3,3 млрд євро.
Учора глава Міноборони Німеччини Борис Пісторіус заявив, що ФРН може погодитися на передачу нам Leopard 2, навіть якщо США не погодять відправку ЗСУ своїх M1 Abrams.
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку
